Kezdőoldal » Utazás » Európa » Stavros város vélemények?

Stavros város vélemények?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szep hely, kavicsos es keskeny a partja. En nagyon sok helyen voltam Gorogorszagban, nyugodtan kerdezz
2021. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok kritikát olvastam róla, hogy “putris” a tengerpartja semmilyen és inkább macedón-hangulata van
2021. márc. 14. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb zsufolt a partja, mert kicsi. De sokan szeretnek Stavroson nyaralni. Nekem Sarti nem tetszett, ott 2006-ban voltam,de rengeteg magyar nagyon szereti.

Az sem mindegy, hogy ki milyen partot, varosi hangulatot szeretne. Pl. ha valaki egesz nap egy tiszta, lassan melyulo, nagyon szeles es homokos partra vagyik, de mellette semmilyen gorog hangulatu varosra, akkor neki tokeletes Nei Pori (nekem is, ott mar otszor voltam). Te milyen helyre szeretnel menni, mi fontos neked?

2021. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább történelmi látványosságok érdekelnek. Ott a Meteora és Szaloniki, többrõl nem tudok.
2021. márc. 14. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nei Porinal ott van a Platamonasi var, de Platamonason is lehet szallast foglalni, csak Nei Porinak jobb a partja. Platamonason most ujitanak, nagy munkalatok folynak jelenleg ott. Tudom ajanlani Kefaloniat, ott gyonyoru a viz, en Lassi varosaban voltam es mellette van Argostoli, a sziget fovarosa. Tolotol nincs mar messze Athen sem, ott meg nem voltam, Tolon viszont igen. A Meteorak viszonylag kozel (2 ora kb. Nei Poritol, Thesszalonikitol pedig nagyjabol 1 ora)
2021. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!