Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szicíliáról mi a véleményetek...

Szicíliáról mi a véleményetek nyaralás szempontjából? Milyen szicília? Milyenek a strandok? Bulik?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó.

Buli ügyben nem tudok infót adni - minket ez abszolút nem érdekelt.

Lehet jókat túrázni, kulturális látványosság is van bőven - és persze a strandolás is klassz.

2021. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb, szerintem. Én sem buliztam, de természeti és kulturális látnivalókból is van bőven!
2021. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A turistás helyeken kívül kicsit lepukkant, de ha ez nem zavar, akkor teljesen jó.

Strandok változóak, a legtöbb kavicsos, de van homokos is, érdemes előre tájékozódni. Taormina szerintem az egyik legszebb fekvésű város világviszonylatban is.

A bulikról én sem tudok nyilatkozni.

2021. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szép élmény volt. Giardini Naxos.

Elérhető Taormina, Szirakuza, éjjel látni, ahogy folyik a vörös láva az Etnából, aztán fel 3000-ig az Etnára, Palermo kimaradt, de jól éreztük magunkat 3 éve.

2021. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a délkeleti részén voltunk (Catania-ba repültünk), rengeteg látnivaló van.


4: Siracusa-ban az Ortigia piac.... Oda kétszer is visszamentünk. :-)

2021. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó hely. Még csak 1x voltam de jó volt. Strandok legtöbb helyen jók, városok ugyszint.
2021. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hova száll le a géped. Azért Szicília egy nagy sziget. 1 hét túl kevés idő az összes nevezetességet a szigeten.

Ha Catania akkor érdemes Giardini Naxos, Taormnia, Acireale mellett Messinába is elmenni.

Ha Palermo, akkor Cefalú látogatása mellett Mondello strandja kihagyhatatlan és San Vito Lo Capo ha van kocsid. Maga Palermo is szép.

Arra készülj hogy a nyár ott nagyon meleg. Napközben esélytelen várostnézni, embertelenül tűz a nap. 40-42 fok előfordul ilyenkor.

2021. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!