Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jelenleg mi szükséges a...

Jelenleg mi szükséges a határellenőrzésnél ahhoz, hogy beengedjenek Magyarországra, karantén nélkül?

Figyelt kérdés
Elég, ha csak negatívra letesztelnek a határon, vagy vinni kell negatív tesztet?

2021. márc. 30. 16:16
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
81%
Probald mar meg megnyitni a konzuli szolgálat vagy a koronavirus.gov.hu honlapot.
2021. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Timi_R75 ***** válasza:
15%

Szerintem neked semmi okod magyarországra jönnöd VILGÁJÁRVÁNY idején. Ez azt jelenti, hogy itt nagy baj van, és az értelmes emberek többsége meg szokta rteni, hogy NEm utazik.

Nem, akkor sem.

Nem, hiába találsz kifogást, akkor is maradsz a valagadon.

Igen, ott.

Nem baj, ha nem érted.

Maradsz ott, ahol mondtam.

Igen, akkor is.

2021. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2


Eldugulsz.


Igen, te.


Nem, nincs igazad, hiába mondasz akármit.

2021. márc. 30. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Egyik sem elég. Két negatív teszt kell, legalább 48 óra különbséggel az elmúlt 5 napból. Ebből az első lehet külföldi (kizárólag Schengen-tagország, Anglia, USA, meg pár másik fejlettebb országét fogadják el), de a másodiknak Magyarországon kell készülnie. De érkezés után ígyis-úgyis karanténba vágnak addig, amíg a második eredménye meg nem jön. Ha meg is érkezik, nem jelenti azt, hogy a karantén azonnal megszűnt, neked kell kérvényezni a rendőrségnél.


Anno hallottam olyanokat, hogy annyira leterheltek volt, hogy a 10 napos karantén 10. napján sikerült feldolgozniuk a másodikon megkapott kérvényt.


Teljesen kikerülni a karantént magyar oltási igazolvánnyal vagy olyan hitelesített antitest-teszttel tudod, ami bizonyítja, hogy az elmúlt 6 hónapban átestél a fertőzésen. Vagy ha arról van igazolásod, hogy a látogatás célja üzleti ügy.


Itt van részletesen: [link]

2021. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Csak egy kis szerencse. Kb 10-bol 8-an karanten nelkul jonnek a szarazfoldi hataron. Ha rephlsz biztos karanten.
2021. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Timi_R75 ***** válasza:
0%

Figyi te román Paraszt. Igen, te, kérdező.

A törvények azért vannak, hogy betartsd őket.

Iegen, neked mondom, parasztja.

A határon azért ellenőriznek, mert jön s megy a járvány.

Te meg mint külföldi paraszt szedd össze magad.

igen, te.

2021. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
92%

2. Válaszoló


Timi.


Te egy fogyatékos r*banc vagy.


Köszi

2021. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedden hajnalban jöttem haza. Nem kellett karantén mert a határon felmutattam egy papírt, hogy üzleti úton voltam. Ingatlanokat kerestem magamnak. A barátomnak van egy cége, ami ingatlanközvetítéssel foglalkozik, erről adott egy igazolást. A lapot a valami .gov-os koronaoldalról lehet letölteni. Kell egy cég, annak a pecsétje.


Románozni nem kéne a magyaroknak mostanság, lehet látni mit ért el a két banda az elmúlt évtizedekben. Meg kell nézni bármilyen nemzetközi statisztikát hol járt az egyik és hol a másik ország húsz éve.


Ahonnét én jöttem ott napi pár halott van, tehát én max magamat kockáztattam, hogy beléptem ebbe az országban, ahol napi 300.


A határvédelemről az a véleményem, hogy Röszkén olyan stílusban nyomják a magyarok, mint a szerbek háború idején. Mondjuk, ha az ember egy szöges dróttal körülvett területre ér, mégis mire számítson, ha nem gestapós dumákra? Én vagyok a hülye...

2021. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!