Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek milyen helyeket...

Szerintetek milyen helyeket érdemes megnézni erdélyben?

Figyelt kérdés

Egész kis korom óta el szeretnék látogatni erdélybe, és kíváncsi lennék, milyen helyeket javasolnátok, hogy megnézzem?:)

(Persze a vírus helyzet után)


2021. ápr. 2. 13:42
 1/4 aHermann ***** válasza:
89%

Szia!


A Hargita nagyon szép, Segesvár, Gyilkos-tó, Békás-szoros, Szent Anna-tó, Parajd, Medve-tó-Szováta, Fogarasi-havasok/Transzfogarasi út.

Nekünk tetszettek az erődtemplomok is (Szászkézd, Székelyderzs, Szászfehéregyháza, Berethalom, Prázsmár, stb).


Bár már nem Erdély, és távol volt, de nekünk nagyon tetszett Sinaia - a királyi kastélyok.

2021. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, mit akarsz látni... székely falvakat, kultúrát? szász falvakat? nagyvárosokat? túrázni akarsz?


városnézésre Brassó, Segesvár, Nagyvárad, Nagyszeben, Temesvár


túrázásra Hargita, Brassó könyéke, Szováta-Parajd környéke

2021. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javaslatokat:)

Temesvár mellett lakom, szóval temesvár pipa:)

Viszont még erdélybe nem sikerült eljutnom, mivel igen hosszú út, és épp a covid becsapás előtt kaptam meg a jogosítványom, és nem akartam elidnulni ilyen hosszú útra, mert ki tudja milyen korlátozások lesznek, meg amúgy is, nem ugyan az, ha maszkban kell lenni, vagy sem.

Mindig is szerettem az erdőbe járni a friss levegő miatt, és semmi pénzért nem mennék oda maszkban, mert ugye most az utcán is kell a maszk, még ha nincs is senki....

Köszönöm még egyszer a javaslatokat:)

Kellemes húsvéti ünnepeket előre is:)))

2021. ápr. 2. 20:00
 4/4 anonim válasza:
100%
Hargita, szász erődtemplomok, Békás-szoros, Gyergyói-havasok, Brassó, Székelyudvarhely. Pl.
2021. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!