Kezdőoldal » Utazás » Európa » Varsóban és Krakkóban milyen...

Varsóban és Krakkóban milyen az életszínvonal Budapesthez képest?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Éltem kint Lengyelországban. Magasabb az életszínvonal, mint magyarországon. Persze nem nyugati szint, de sokkal élhetőbb a közeg.
2021. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Megerositeni tudom az elsot.
2021. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
5 évet éltem kint Legyenlországban, én is csak megerősíteni tudom, amit az első válaszoló írt.
2021. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Magyarországnál jobb ott élni.
2021. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Egy kicsivel magasabb, de nem számottevően. Nagyjából 20 százalékkal magasabbak a ott fizetések.
2021. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
*az ottani
2021. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha Budapesten rossz a fizud, akkor jobb Lengyelország, ha van olyan 300k van annál több nettód, akkor meg nagyjából ugyanaz az egész.
2021. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

#7


F@s*ágokat beszélsz. 2019-ben nagyjából 350k forintnak megfelelő lengyel zloty-t kerestem. Ebből a pénzből futotta Katowicétől 15-20 percnyire egy kertes ház bérleti díjára (nem panel vagy garzon), fenntartottam egy autót, akkoriban nem tudtam főzni, szóval naponta rohangáltam a boltba veszegetni a kész kaját+ olykor-olykor meki és társai. És még így is tudtam pénzt félretenni. Mutasd meg ezt magyarországon hol tudod megtenni főleg Bp-n.

2021. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es: baromira nem.. :D


Kezdjük azzal, hogy alapból olcsóbb a tömegközlekedés, a mobilszolgáltatók ajánlatai nevetségesen olcsók, de a mindennapi bevásárlásra is jóval kevesebbet költesz ott, mint Magyaro-n. De mondhatnánk még az éttermi számlát vagy azt, amikor elmész bulizni, ezek is mind olcsóbbak.

2021. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!