Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hová lenne érdemes kiköltözni?

Hová lenne érdemes kiköltözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mely országokba lenne érdemes most kiköltözni? Inkább Európában maradnánk, USA kizárva, Ázsia nem vonz. Inkább melegebb helyre mennénk, de ez nem feltétel. Azért szeretnénk ha meglenne a 4 évszak, illetve amik fő szempontok:

-jó oktatás,

-stabil megélhetés,

-családközpontú politika,

-demokrácia,

-stb.


Köszönöm



#Európa #család #költözés #megélhetés #angol, német, olasz, spanyol, stb
2021. máj. 5. 13:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Svédország nem rossz, de ha pl. valaki (mint én) nem bírja a hosszú sötétséget ősztől tavaszig, az bedepizik....
2021. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriába menjél. Az jó hely, szép a táj, jók a kerestek de relatív közel vannak a tengerpartok ahol lehet fürdeni. (én azért pl Svédországban nem fürödnék a tengerben)
2021. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ausztria vagy Svédország.
2021. máj. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ausztria szerintem is nagyon jó választás! Nekem megélhetés szempontjából az Alpok környéki országok szimpik, elsősorban ugye Ausztria, Németország, Észak-Olaszország még esetleg Svájc.
2021. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Svédország Magyarországhoz képest túl nagy kontraszt lenne. Valahol télen fel sem jön a nap, túl hideg van és nyáron sincs az, hogy leugrassz megfürdeni a tengerben vagy egy tóban, mert nem is akarom tudni milyen hideg és a fél ország lakatlan, érintetlen természet, ami persze gyönyörű de ott élni... Én imádom egész Skandináviát, párszor oda eljutni iszonyat jó lehet, én is szeretnék, de ott élni túl más lehet az itthonihoz képest. SZERINTEM
2021. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!