Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ma mondták a tv híradóban,...

Ma mondták a tv híradóban, hogy Olaszország csak az EU-s vakcinákat fogadja el. Hogyan tudja ezt majd igazolni az aki ezt kapta meg?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Például a júniusban érkező EU-s vakcinaútlevéllel, amiben benne lesz a típusa. Hogy a magyar igazolványonról ezt szándékosan lehagyták, nem az olasz állam problémája.
2021. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségügyi adatbázisokban ott van, hogy ki milyet kapott - hogy onnan hogy és milyen módon lehet majd lekérdezni ezt az még nincs megoldva, de jogod van hozzájutni a saját adataidhoz, szóval muszályak lesznek kiköpni egy papírt, hogy Gipsz Jakab Pfizert vagy Modernát kapott. A Sputnik-V egyébként már az EU-s engedélyezés határán van (gyakorlatilag az csak egy ruszki AstraZeneca), meg az olaszok maguk is gyártani akarnak belőle, szóval azzal nem valószínű, hogy lesz probléma, a Sinopharm a gázosabb, mert arról nem írt szépeket az Európai Gyógyszerügynökség az első körben, bár annak elfogadására is van némi esély a nyár közepéig-végéig.
2021. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Vezérünk nem kínait kapott? Akkor a külügy bekéreti a nagykövetet vagy pedig olasz diplomaták lesznek innen kiutasítva.
2021. máj. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tepfal ***** válasza:
100%
#2: A kínaiak be sem adták EU-engedélyeztetésre a vakcinát, így esélytelen, hogy engedélyezve legyen.
2021. máj. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én például ezért írattam be az oltásokat a sárga nemzetközi oltási könyvbe is. Ide beírták a típust is.
2021. máj. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

A sárga nemzetközi oltási könyvet hol lehet beszerezni, ill. beíratni az oltást?

2021. máj. 6. 09:56
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly sok oltást kaptam afrikai út miatt az oltóközpontban és ott adták. Szerintem ott biztos lehet venni. Utólag sajnos már nem fogják beírni, azt mondták is nekünk, hogy jó hogy vittük, mert utólag már nem írják be, de ha még most kapod az oltást viszed magaddal és ott beírják.
2021. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Minden nyugati állam csak az EU által engedélyezettet fogadja el ;) És az EU-s vakcinaigazolványodban benne lesz, melyiket kaptad.


Svájcban pl azért nem is oltanak mindennel, csak, amit az EU elfogadott, mert nem hlyék.

2021. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk azt, hogy a nyugati államok csak az EU által engedélyezettet fogadja majd el nem tartom valószínűnek. Első körben lehet hogy így lesz, de azt megnézem, hogy hosszútávon lemondanak a rengeteg ázsiai turistáról. Illetve például San Marino is Sputnyikkal van oltva, őket nem fogják beengedni Olaszországba? Az érdekes lenne. Amiről viszont még nemigen beszélnek, hogy ez az EU-s vakcinaigazolvány az EU-ban lesz érvényes, de létezik EU-n kívüli világ is. Azért azt megnézem, hogy mondjuk Ugandában ezt hogy fogják elfogadni. Én ezért kértem beírni a nemzetközi könyvbe.
2021. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"az EU-s vakcinaigazolványodban benne lesz, melyiket kaptad."


Ne erre leszek nagyon kíváncsi, hogy abba hogyan kerül majd bele az oltási adatunk?!

És főleg mikor?!

2021. máj. 6. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!