Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha külföldre utaztok (főleg,...

Ha külföldre utaztok (főleg, ha nem szomszédos országba), autóval vagy repülővel mentek inkább?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Repülővel, autót a helyszínen bérlek.
2021. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Svajcba pl masfel ora a repulesido, de ha mindent hozzaveszek, ossze nem lehet hasonlitani azzal a horrorral, amit a 12 oras csak ejszaka jaro vonat jelentett.

Egyreszt sotetben nem lehetett latni a tajat, masreszt kizarolag melyszegeny magyarokkal volt tele, koztuk utcai prostik es futtatoik. A helyjegyes uleseket lazan kisajatitottak. Regen nyugat-europaiak meg nem ez a legalja kozonseg volt vonaton.

Plusz imadok repulni, es minden repteren otthon vagyok. Fulemben zene, akar allva is bonyolult rejtenyeket fejtek, egy doboz sort vagy kisuveg bort bedobok, ha hangulatot akarok, mivel mindig egyedul utazom.

Tudom, hogy kornyezetszennyezo, de nekem varazsszonyeg a repulo.

2021. máj. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12-es, én tavaéy márciusban Flixbusszal jöttem haza Zürichből, na hát az sem volt jobb:D Szintén éjszaka, 13,5 óra, köhögő bangladeshiekkel.
2021. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én egyszer Angliát jártam meg busszal, oda-vissza. Na, soha többet. Kockásra ültem a sej-hajomat és egy idő után az autópályák baromi unalmasak tudnak lenni.

Ha társasággal megyünk nyaralni, akkor autó - ha távolabbra, 1-2 fővel vagy csak magam megyek, akkor mindenképp repülő. A költségek miatt, meg persze a kényelem is számít.

2021. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
68%
Én még nem ültem repülőn, de nem is tervezek egyhamar...a levegőben nem komfortos számomra:)...egyébként nem voltam még sose távoli országban. Csak szomszédos országokban jártam eddig, ott se mindbe. Rengeteg gyönyörű hely van Magyarországon is. Persze érdemes néha ellátogatni távolabbi helyekre is...Egyébként nekem semmi problémám az autókkal, szívesen utazok benne/vele.Persze az más, ha én vezetek:)
2021. máj. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Én még nem ültem repülőn, de nem is tervezek egyhamar...a levegőben nem komfortos számomra:)"


Akkor honnan tudod?:D Amúgy elárulom, hogy a fel és leszállást leszámítva, olyan, mintha egy buszon ülnél.

2021. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mindenképp a repülő biztonságosabb és gyorsabb is.Akkor viszont nem éri meg ha mondjuk csak Horvátországba mész
2021. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!