Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tátrába szeretnék menni,...

Tátrába szeretnék menni, vonattal vagy busszal. A covid miatt a MÁV Poprádig tartó vonala szünetel. Lehet tudni meddig? Vagy valami alternatíva, mivel jutok ki oda? :) (Autó nem opció.)

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Poprádig nem nagyon járt át közvetlen vonat, de Kassáig a napi kettő pár vonat jár most is. Ott általában gyors csatlakozás van Poprad-Tatry felé/felől. (Emiatt èrdemes online venni a jegyet.)
2021. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a Start eléggé az utolsó pillanatban szokta meghirdetni a menetrendjeit (néha a saját hibájából, munkaerőhiány miatt, néha a kormánnyal egyeznek meg nehezen). Szóval az ilyen kérdésekre, hogy mikor várható egyes vonatok újraindítása, vagy mikor merre fognak járni, gyakran nem lehet válaszolni. És ez még a normál eset, a járványhelyzet csak rátesz egy lapáttal.
2021. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Crisopher ***** válasza:
Nem tudom mikor szeretnél menni, de egyelőre Szlovákiába csak ingázók léphetnek be. Gondolom, amíg ez nem változik, a MÁV se fog több járatot indítani, mert azokat is a határon ellenőrzik.
2021. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A szeretnél, meg lehet-e az két dolog.

Világjárványban beszélgetünk erről.

Egyébként a google ebben is barátod. Utazástervezésben IS zseniális. Többet - mivel világjárvány van, - nem segíthetek.

2021. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!

Egészségügyis vagyok, január óta oltva, 2020. márciusa óta itthon vagyok, csak hétvégente látogatom a rokonokat. Nem voltam se bulizni, se kávézgatni, se semmi. :)

A kérdés egyébként sem holnapra szólt. :)

Tudatában vagyok, hogy világjárvány van, azért köszönöm. :)

//A google találatok végignyálazása utàn tettem fel a kérdést... nyilván.//

2021. jún. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!