Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül két főre egy...

Mennyibe kerül két főre egy egy hetes Horvátországi nyaralás?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam pár éve, de mivel én csak egy kis részét fizettem, így nem tudom pontosan mi-mennyi, hogy mennyit kéne félretegyek.


A párommal szeretnék menni kettesben, autóval, 7 napra, apartmanba.

Főzni főznék ott, ha szükséges, ennénk reggelire/vacsira hideget, néha ebédelnénk valahol, így az étkezés nem kerülne sokba.

Nincsenek luxus igényeink, csak jó lenne pihenni egyet már...


Valaki, aki többször volt már, leírná a kb. költségeket? :)



2021. máj. 25. 09:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Így a költség nagy része az apartman lesz, ami igényfüggő. 10 ezer/éjszaka alatt ritkán találni jót. 80-100 simán elmegy rá. Booking.com-on biztos találsz. Főzni kb ugyan annyiból tudsz, mint itthon, főleg ha keresed a nagyobb boltokat, ahova a helyiek járnak. A horvát autópálya drága mulatság még, simán összejön egy 10es oda-vissza, amíg átvergődsz az összes kapun + benzin.


Ha ezeket összeadtad akkor még érdemes 1-1 étterem, fagyi, szuvenír árat beleszámolni.


Ha minimálra vesztek mindent, kijöhet 200ból, csak kérdés, hogy érdemes-e ezért itthonról vinni a párizsis zsömit. 250-300ból már kényelmesebb lenne sokkal.

2021. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Az üzemanyag költséget, és autópályadíjat bármely útvonaltervező köpi neked.

Az aparman költségeket te magad is kalkulálhatod pl a trivvago ajánlatai alapján. Ha ti magatok főztök, kb annyiból ki fogtok jönni, mintha otthon lennétek. A többit ott helyben eldönthetitek.

2021. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem te is tudod, hogy erre így nem lehet válaszolni.

Mert pl. az sem mindegy, hogy hová és mikor?!

KRK vagy Dubrovnik, május vagy augusztus, vízparti apartman vagy távolabbi stb...

Üzemanyag + autópályadíj + apartman + étkezések + stb...stb...

Ez minimum 200ezer Ft-tól felfelé indul.

2021. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként hogy picit ágáljak a 3-as válaszadó hagyományos gondolkodása ellen, kb 2 hónapja 700 forintos repjegyeket lehetett venni Zadarba. Egy heti szállást ki lehetett hozni 80 ezerből, magyarán a 200 ezres keret az átlag horvátországi utazók alsó költségvetése. A normálisak ilyet nem csinálnának.
2021. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Felmész az Airbnb.com vagy Booking.com -ra, beírod a várost, vagy telepüélst, ahová menni szeretnétek, és amikor menni szeretnétek, kidobja nektek, hogy milyen apartmanok vannak a közelben.
2021. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 D. Brasco ***** válasza:
83%
Imádom ezeket a "csak úgy általában" kerdeseket.Csak úgy általában nehezedre esne a neten szétnézni pár szallaskereső oldalon stb?!?
2021. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

#5-nél a pont - magam is kb. ezt írtam volna.


Még az éttermi árakat is ki lehet nézni előre a neten!

A bolti áraknál meg kb. olyan árszinttel lehet számolni, mint itthon. Kérdező, te ismered a fogyasztási szokásaitokat, miből mennyit esztek...

2021. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

Nem kell ezt túlbonyolítani.

Nézzed meg majd ezen a nyáron balatoni árakat, és azt oszd el kettővel.

:)

2021. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
8: álom-álom, édes álom....
2021. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%

9

Nem álom ez, hanem -sajnos- a valóság.

Mondogassad magadban:

Az Adria olcsóbb mint a Balaton...

Az Adria...

2021. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!