Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova mennétek nyaralni az...

Hova mennétek nyaralni az alábbi feltételek alapján?

Figyelt kérdés

-10 nap, párommal és barátokkal

-július vége, augusztus eleje

-Európán belül

-utálok repülni, de ez nem akadály, viszont nagyobb méretű repülőgépet részesítek előnyben (legalább Airbus A320)

-melegebb vizű tengerpart legyen a közelben

-legyen egyéb látnivaló is (városok, kultúra)

-nem hátrány, ha túrázni is lehet a közelben


-a túl sok turistához sem ragaszkodunk, de nyilván mindenki nyaralni fog aki megteheti...



2021. máj. 25. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Olaszország valamelyik kisebb városába

Esetleg Törökország

2021. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Barcelona, Palermo.
2021. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ciprus, Kréta, Rodosz, Korfu pl.

De mindenhol, minden ország turistaparadicsomában rengetegen lesznek, mivel az általad leírt időszak főszezonnak számít.

2021. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vmi Görög szigetre. Pl Korfu, Kréta, stb.
2021. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Görögország.
2021. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig ezek vannak listán: Dél-Spanyolország (malaga, sevilla, cordoba), szicília, puglia, nápoly környéke.
2021. máj. 26. 09:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok. A listádról én Palermoban (Szicília) voltam három éve, és egyszerűen imádtam. Nagyon jó az idő. Valóban sok a szemét, de a turistás helyek nagyon szépek. Igazi dél-olasz hangulata van. Vannak kulturális látnivalók is (Katedrális, katakombák etc). A strand 25-30 percre van busszal a külvárosban, Mondelloban, és meseszép. A tenger lassan mélyülő kristálytiszta, és meleg (26-27 fokos). Nagyon jókat is lehet enni, és olcsón (Rómával és Szardíniával van összehasonlítási alapom, ezeknél mindenképpen olcsóbb).Csak ajánlani tudom!
2021. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szicília
2021. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Siófok
2021. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!