Kezdőoldal » Utazás » Európa » Franciaországban leszek 6-7...

Franciaországban leszek 6-7 napot, lesz biztos wifi is, viszont a kinti (utcai) léthez akarok mobilnetet, mivel itthon szinte csak wifiről vagyok, ezért fogalmam sincs mennyit kellene vennem?

Figyelt kérdés
Néztem 100 megát, nem tudom, hogy az mennyire lenne elég. Nem posztolásra meg tiktokra kell a mobilnet, hanem térkép, járatok, stb. Vagy elég lenne az 50 mega?

2021. máj. 26. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy wifit használsz, el tudsz navigálni a telefonod beállításai közé és megnézni a havi adathasználatot.


50 meg 100MB nevetségesen kevés, szerintem kizárt dolog, hogy ilyen opciókat még bármelyik szolgáltató kínáljon, ezek 8-10 éve voltak reálisak. Én egy nap 0,5-1GB közt használok, és szintén nincs Tiktok meg tonnányi videó, csak híroldalak, Messenger, térkép, kevés zene.


A legjobb adatszolgáltató franciáknál a Free nevű, 150GB adat szerződés nélkül 20 euró. Az Orange a legnagyobb és cserébe a legdrágább is, őket kerüld. A helyi Vodafone-partner neve SFR, ők se rosszak, 10€-ért 5GB adat is elég lehet.

2021. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A 100 Mb nagyon kevés, max 20 átlagos méretű weboldal megnyitására elég. Facebooknál kb. 30 perc (maximum) videók nézése nélkül.

A legtöbb mobilnet csomag EU-ban is használható, a csomagokban benne van az EU-s adatkeret (van amelyiknél a teljes lehasználható EU-ban). Sajnos még az 1Gb sem sok (egy hétre sem), legfeljebb nagyon alap dolgokra elég. 1Gb-nál kisebbet szerintem ne vegyél, de ez sem lesz sokra elég.

2021. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez a mb dolog nekem is furcsa volt, nekem alapból sajna orange a szolgáltatóm, és tényleg elég magasak az árak
2021. máj. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!