Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lányok, egy tengerparti egy...

Lányok, egy tengerparti egy hetes nyaralásra vinnétek zárt cipőt és zoknit, vagy mezítláb, szandálban és papucsban lennétek végig?

Figyelt kérdés
Cipruson júniusban nagyon meleg van. Felesleges cuccokat nem akarok vinni.

2021. máj. 30. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Cipőt zoknit ki az a hülye aki nem visz egy nyaralasra? Megeg a lábad ilyen hülye nem lehetsz!
2021. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kell a cipő, bármi lehet. Ha csak nem a szálloda és a medence között setálgatsz egész héten.
2021. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Teleportálsz, vagy már itthonról is mezítláb indulsz el?
2021. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Én csak az aktív kikapcsolódást szeretem, túrázni, kirándulni (ha nagyon meleg van, hajnalban vagy estefelé akkor is lehet) pedig nem fogok papucsban vagy szandálban, szóval mindenképp vinném a túrázós cipőm (nem bakancs!), ehhez jól szellőző sportos titokzoknit hordok. Mondjuk ha egy rezortban vagy a tengerparton döglenék egész héten - nekem rémálom, de van, aki ezt szereti - akkor meggondolnám, otthonról is elindulhatok szandálban. Bár ha elromlik az idő, elkezd esni vagy hasonló akkor jól jöhet az a cipő.
2021. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
nem lány vagyok, de vinnék, mert van ahova nem engednek be papucsban
2021. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
60%
Én nem szoktam vinni. Egy szandált szoktam vinni a strandpapucs mellett, ha megyünk valahova vízparton kívül.
2021. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hogy viszek egy tornacipőt.
2021. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha repülünk abban utazok, a szandál meg a papucs nem foglal sok helyet a bőröndben. Amúgy volt már hogy ott nem kellett, de amikor hazafelé leszálltunk a gépről zuhogott és 9 fok volt.
2021. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok meglepetes van vakacio alatt. 30 fok Stockholmban es rohadt hideg mediterran nyaralas alatt. Valami retegezhetot vinnek, mert en mar vasaroltam vakacio alatt mindegy, csak meleglegyent, de addig is szetfagytam.
2021. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
En szoktam vinni, de nem emlekszek hogy valaha fel is vettem volna 😝
2021. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!