Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriába Románián vagy...

Bulgáriába Románián vagy Szerbián át érdemes utazni inkább?

Figyelt kérdés

Augusztus elején mennénk. Igazából azt láttam, hogy 10 km különség van de Szerbián nagyobb részt autópálya is ki van építve. Szerintetek melyik a jobb?


Pl. Lehet, hogy Romániában olcsóbb a benzin vagy Szerbiában kevesebb a dugó és fordítva?



#Bulgária #utazás bulgáriába autóval
2021. máj. 31. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Szerbián keresztül 14 óra az út, Románián keresztül pedig 20 óra, így elég egyértelmű.
2021. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
13%
Egyik se! Indulj el északra és közelítsd Bulgáriát délről!
2021. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Én Szerbián keresztül mennék.
2021. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi sokszor megyünk a Napospartra, vagy Aranypartra.

Mindig Szerbián keresztül megyünk, Újvidék,Bélgrád,Nis érintésével, majd a bulgár határnál 10 km nagyon rossz út után szinte egyenesen a tengerpartra visz az út.

2021. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Budapesttől Szófiáig autópálya vezet végig, ha Szerbiában az A1-esen mentek Nišig, onnan pedig az A4-esen tovább. Nem is értem, hogyan merült fel egyáltalán, hogy ne erre menjetek, hanem alsóbb rendű utakon. A Balkánon ráadásul még nagyobb különbség van általában az autópályák és az alsóbb rendű utak között. Ezeknek csak az egyik oka az utóbbiak sokszor eléggé rossz állapota; a másik, hogy Magyarországgal ellentétben rengeteg a hegyes, dombos szakasz, így az alacsonyabb rendű utakon gyakran csak igen lassan lehet haladni.
2021. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!