Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik skandináv ország...

Melyik skandináv ország szerintetek a legjobb túrista célpont?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 20:30
A kérdező szavazást indított:
Izland
Svédország
Norvégia
Finnország
Dánia
Ide sorolom észt országot is mert miért ne :p
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Norvegiaban a fjordok, hegyek es az orosz hatarig nyulo eszaki teruletek az extra, de versenyezni sosincs ertelme.
2021. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Norvégia.
2021. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nehéz választani, egyik szebb mint a másik. Volt szerencsém mindegyikben lenni, legalább egy kicsit. Norvégiában gyönyörű a természet, de hatalmas ország. Svédország nekem túl steril volt, északon nagy lakatlan, de ezért izgalmas területek vannak, délen gazdag kultúra és tolerancia, mint Dánia, ami egy ékszerdoboz. Észtország kuriózum a XX. századi történelme miatt. Rengeteg meglepetést tartogat számunkra. Végére hagytam Finnországot, ide tatozik ilyen szempontból Észtország is, miszerint a finnugor nyelvük alapján igazából nem is skandináv ország, csak északon van. Rokonság ide-oda, én mégis rokonoknak érzem őket. Nagyon jó a tömegközlekedésük. Könnyű beutazni az országot, a rengeteg tó, keleten a cári emlékek, északon a számik, nyugaton a jazz egyik fellegvára, a csodálatos modern építészetük. Én csak ajánlom mindenkinek.
2021. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!