Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jelenleg a magyar oltási...

Jelenleg a magyar oltási igazolvánnyal (amin ugye nincs rajta, hogy milyen vakcinát kapott az ember) melyik szomszédos országba lehet kiutazni? Egyikbe se?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 07:12
1 2 3
 1/30 subrette ***** válasza:
82%

Szerbia, Horvátország, Szlovénia, Szlovákia

lásd a Külügyminisztérium Konzuli Szolgálat honlapján: [link]

2021. jún. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%

A híroldalakon, szinte naponta közlik, hogy melyik országgal lett kölcsönös elfogadás.


Itt a cikk végén felsorolja ezeket az országokat.

[link]


Amugy ennyi ésszel es tajékozottsággal mit akarsz utazgatni?

2021. jún. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként viszed az oltás mellé kapott igazolást. Ha kéred kitöltik neked angolul (én is kértem, és kaptam is kétnyelvűt tegnap).
2021. jún. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
56%

Szlovéniába úgy utazhatsz, ha a második oltástól eltelt 2 hét és ezt tudod igazolni, szóval nem elég a friss oltási igazolvány.

A többit nem tudom, nézd meg a konzuli oldalon a tájékoztatást.

2021. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%

A konzuli oldalak felejtősek, nincs azoknak idejük naprakésznek lenni, a nagy kaletázásban, meg ladyboyozásban.

Én beírom angolul a keresőbe, hogy utazás, turizmus, covid meg az adott ország domainját és addig bogarászok, amig hivatalos oldalra nem akadok és ott fordító segítségével, próbálom megérteni mit akarnak.

A másik, a nyilvános x országbeli magyarok csoportjai, ott viszont szerencse kell, hogy értelmes, hozzáértő választ kapj.

2021. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
61%

"A konzuli oldalak felejtősek, nincs azoknak idejük naprakésznek lenni, a nagy kaletázásban, meg ladyboyozásban."


Még jó, hogy minden nap frissítik.

2021. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

Amiket én néztem hetekkel azelőtti a coviddal kapcsolatban elavult infók voltak.

Minden nap frissítik? Miért kell meghazudtolni?

Te ott dolgozol vagy mi?

2021. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Amiket meg én néztem, mind up-to-date volt. Neked miért kell engem meghazudtolni?
2021. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%
Szlovéniáról írtam korábban (a konzuli oldalról), én is biztosra akartam menni ezért fel is hívtam őket, és tájékoztattak, hogy naprakész, pl. Szputnyik oltással, ami nekem van, a 2. oltástól el kell teljen 2 hét, úgy lehet az országba tesztkötelezettség nélkül belépni. Aki lepontozott, az érezze magát rosszul, mert jót írtam és holnap indulok Bledre.
2021. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%
Nyugi engem is lepontoztak:DDD Hármas voltam.
2021. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!