Kezdőoldal » Utazás » Európa » A jelenlegi állás szerint...

A jelenlegi állás szerint ahhoz, hogy Ausztriába lehessen utazni (Magyarországról) autóval, kell védettségi igazolvány, vagy anélkül is simán belehet menni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 09:08
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
90%
Senkit nem erdekel a vedettsegi igazolvanyod.Teszt kell....vagy még az sem,nert ha szerencséd van senki nem is fog ellenorizni a hataron.
2021. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó, csak tegnap azt hallottam, hogy 2 km-es volt a sor az osztrák határon
2021. jún. 14. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Elfogadják a kétnyelvű oltási igazolást.

Én már kétszer voltam az elmúlt kb. három hétben.

De kifelé a határon csak a QR-kódos regisztrációs papírt nézték, hazafelé jövet a magyarok kérték az oltási kártyát.

2021. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
D. Brasco: nincs igazad, nem kell teszt ha be van oltva!!!
2021. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem affelé irányul, hogy ki tudok-e menni Ausztriába védettségi igazolvány nélkül, és ha igen milyen feltételeknek kell megfelelni?
2021. jún. 14. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz azon hogy a kamukártyád SENKIT nem érdekel?


Ha ve vagy oltva (EMA-által elfogadtottal), és ARRÓL van angol v német nyelvű papírod, akkor nem kell teszt.

Ha kínai, orosz vakcinával vagy oltva, akkor kell nega PCR teszt, hogy bemehess.

2021. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A védettségi igazolvány csak Orbániában véd, ott is csak a büntetéstől. Nyugaton nem ismerik.
2021. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!