Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire lehet jelenleg...

Mennyire lehet jelenleg stoppolni Európában? Úgy értem, a járványhelyzet miatt. Antitest-teszttel vagy oltási igazolvánnyal átjárhatóak a határok? Mennyire van Schengenen belül határellenőrzés?

Figyelt kérdés
2021. júl. 1. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs megtiltva a soppolás de gyanítom, hogy senki nem fog felvenni. Mondjuk én covidtól függetlenül nem veszek fel stoppost.
2021. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az engem nem érdekel. Te dolgod, hogy kit veszel fel - tudom, hogy Mo.-n nem él ez a kultúra, itt az él a fejekben, hogy stoppolás = mínusz egy vese, én már voltam utas és sofőr is, mindig jó emberekkel találkoztam. Nyilván kell egy józan ész meg néhány szabály, amit be kell tartani, de nem ördögtől való a stoppolás:


[link]



Mindegy, zárójel bezárva. A válaszod nem volt hasznos, mert nem válaszoltál arra, amit kérdeztem (nem a véleményedre vagyok kíváncsi a stoppolásról), úgyhogy lepontozlak. Várom a válaszát olyanoknak, akik a kérdésre is tudják a választ.

2021. júl. 1. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt benézted. Angliában élek, és itt szinte sosem vesznek fel stopposokat. Nekem nyolc, hogy te stoppolsz vagy sem, nem érdekel. De most amikor mindenki egymás torkának ugrik, hogy ki oltott ki nem, nem hiszem, hogy felvesznek. De sok sikert. Azt is letojom, hogy lepontoztál, ez a gyerekes viselkedés szánalmas..
2021. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az oldal a hasznos válaszokról szól. Akár érdekel, akár nem. Egyébként kezdhetted volna ezzel, hogy az a tapasztalatod, hogy mostanában nem vesznek fel stopposokat, több értelme lett volna.
2021. júl. 1. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az országok többségébe még nem engedélyezett a beutazás nyaralás okán, de van már jó pár kérdés, ami ezt körüljárja. Szóval szerintem nem lehet stoppolni Európán át jelenleg, azaz lehet, de nehéz. Konkrét útvonalnak kéne utánanézned, esetleg Minszkből akarsz Gibraltárra menni, vagy merre?


Én a Balkánon stoppoltam az elmúlt években, ott felvettek. Idén is. Lehet, hogy van, aki fél, de aki eddig felvett stoppost, nem hinném, hogy a korona miatt ne venne fel.

Amikor legutoljára próbáltam Magyarországon, itt nem vettek fel.

2021. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Magyarországon amúgy se nagyon veszik fel az embert.
2021. júl. 2. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!