Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba megyek ki...

Németországba megyek ki hamarosan dolgozni legalább 1 évre, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Először is melyik városba érdemes menni. Tehát hol, melyik városban vannak olyan munkák amik jól fizetnek. Hol van szórakozási lehetőség. És vannak szép helyek? Másrészt a Németek azok milyenek ott Németországba. Itthon 3 Németet ismerek ebből 2 csak félig az. De mindegyik egy beképzelt, kötöszkodős, flegma, gunyoros ember akit ismerek. Az egyikük az sárga bőrű húzott szemű. Tehát gondolom a felmenői Kínaiak vagy nem tudom kik voltak. De ő elvileg már csak Németűl tud. Van egy (Magyar) haverom aki beszél Japánul mivel ők pedig költöztek is ki oda. És ott éltek kB 5 évet. De ez a rbi egy szót sem köp Japánul. A másik 2 az fehér ember. Ezt most csak azért írom le. Mert akkor Németországba nem csak fehér emberek telepedtek be a régen meg pláne a 2. Világháború után. Mert voltam ott és láttam rengeteg Néger, Arab és Mongolid származású embert. Bajom nem volt velük sőt az Arabokkal ott Németbe elég jól ki is jöttem. Csak a kérdésem az, hogy akkor Németország fehér emberek otthona leginkább még mindig, vagy vegyes és kB a 25% fehér. Ha esetleg nem jönne be akkor folyékonyan csak Angolul, Németül és Franciául beszélek!

2021. júl. 4. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést az a baj..

Magyarországra is jöttek be ukránok, mégsem ukránul kezdesz el hablatyolni. Emberfüggő, hogy ki hogyan bírja, de ha csak 1 évre mész, akkor tudsz tapasztalatot szerezni.

2021. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem, zavaros dolgokat írsz.
2021. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos:


1. Németország hatalmas, attól függően, hogy hova mész más és más vár rád. Szép helyek vannak bőven. De nyilván más az élet egy milliós nagyvárosban, mint egy alpesi faluban.


2. Általában ahol jó a fizu ott a lakhatás is drága. Nagyban a szakmádtól függ, hogy hova érdemes menned.


3. Milyenek a németek? Nos vannak 80 millióan. Van köztük kedves és bunkó, szorgalmas és lusta, okos és buta stb. Vannak persze kulturális sajátosságok: jellemzően szabálykövetőbbek és távolságtartóbbak, mint a magyarok.


4. Ahogy mondod, Németországban mind bőrszín, mind vallás, mind származás szempontjából rengeteg ember él. Valaki pár éve vándorolt ide, valaki generációk óta itt él. De azért a többség még mindig fehérbőrű német. De ezek a dolgok itt megszokottak, senki nem akad fent azon, hogy honnan jössz vagy hogy nézel ki. Legyél nyitott.

2021. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mihez ertesz...? Mi a szakmád?
2021. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utcaseprő vagyok.
2021. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező.... ha már voltál kint Németországban, akkor miért itt kérdezősködsz alap dolgokról...???


Ezt írod: " Bajom nem volt velük sőt az Arabokkal ott Németbe elég jól ki is jöttem. "

2021. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert itt a gyakorin mindenki mindenhez is ért, mindenki az összes országban járt már, tele van az oldal politikusokkal, pénzügyminiszterekkel, kül -és belügyminiszterek, virológusok és mindenhez értő szak és kókánymesterek. Itt mindenki minden nyelven is beszél.

Ja, nem.

2021. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!