Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldre költözés hogyan?

Külföldre költözés hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jelenleg egyetemista vagyok, ha minden jól megy, élelmiszermérnök leszek. Az a tervem, h egyetem után dobbantok innét, angolul jól beszélek, viszont mivel UK már nem Eu tag így az angollal nem tudok túl sokat kezdeni (?) németet tanulom amennyire tudom, jelenleg A2n állok, lesz ez még jobb de nem hiszem h a középfok meglesz mert elég nehezen megy. Szval a kérdésem, hogy mit tanácsoltok, hogy vágjak bele, melyik országnak vegyem az irányt (nyilvan tolunk nyugatra) ahol esetleg az angollal is boldogulnek. Ezen kívül miket tanácsoltok?
2021. júl. 14. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
A nagyvárosokban és a műszaki pályákon angolul is boldogulsz.
2021. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Irorszag? EU tag, angol. De szerintem Hollandia is fogad angolul beszeloket, az mas kerdes, hogy kirekesztodsz a helyiekkel valo baratkozasbol.
2021. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Aztxtudod h itthon vissza kell fizetned az egyetemi kepzés árát??
2021. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1,2 : köszönöm a választ

3, nem, a képzés végétől számított 20 éven belül kell ledolgozzam az államilag finanszírozott félévek számát.

2021. júl. 14. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Málta, Írország angol nyelvű. Az Egyesült Királyságba is ki lehet jutni, főleg ha van valami értelmesebb diplomád, csak kicsit több papírmunka, meg itthonról kell találni céget aki alkalmazna.
2021. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"De szerintem Hollandia is fogad angolul beszeloket"


Ez nem országtól függ, hanem cégtől.

2021. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 nyilván nem országtól függ, de holland cégek nagyobb eséllyel alkalmaznak angolul beszélőket mint egy osztrák
2021. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha ez évek múlvalesz aktuális addig megtanulhatsz több nyelvet is. Az hogy a német nehezen megy az azért van mert nem fektetsz bele energiát. Én simán megtanultam felső fokon 4 hónap alatt magamtól, suliban meg 4 év alatt a1-ig se jutottam el.
2021. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

"holland cégek nagyobb eséllyel alkalmaznak angolul beszélőket mint egy osztrák"


Ez valami megérzés vagy mi az alapja?

2021. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!