Kezdőoldal » Utazás » Európa » Osztrák lakast nem berelhetek...

Osztrák lakast nem berelhetek csak pár hónapra, muszáj évekre? Sos

Figyelt kérdés

Szeretnék lakást de míg nem biztos minden addig nagyon túlzás lenne elkotelezodnom 1 vagy több évre , látom sok albérletet így adnak ki.

Hogy tudnék rövidebb időre lakást találni , olyat ahol mondjuk 2 hónap múlva mehetek ha úgy van haza ,és nem még egy évig feleslegesen fizetni a lakást ahol nem is vagyok hisz haza költöztem

Fontos lenne és sürgős ,köszi a tippeket!



2021. júl. 28. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Airbnb es ilyen arkategoria. A lakas tulajdonosanak nem erdeke mas modon kiadni.
2021. júl. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ez lenne a jó megoldás, de pl nálunk ha 90 napnál többre adja ki az már nem vendéglátás hanem ingatlanbérbeadás, és más az adózása. Vagy ha vállalkozóként csinálja, lehet hogy nincs a tevékenységi körében. Sajnos nem minden olyan egyszerű mint amilyennek látszik. De első körben én is ezzel próbálkoznék, ha mondjuk 30 napra lehet, akkor 30 nappal, max utána átköltöznék másikba.
2021. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bemész egy ingatlanirodába, és megkérdezed,van e olyan kuncsaft, aki kiadná rövid időre, én pl találtam olyant, aki beleegyezett, hogy 3 hónapra adja ki.
2021. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!