Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországi nyaralás, Enter...

Horvátországi nyaralás, Enter Croatia kitöltésben egy kis segítség?

Figyelt kérdés

Mennénk majd augusztusban nyaralni 5-en, hármunknak van oltása, meg mostmár eu-s covid-igazolása is, a két kisgyerek viszont még nem volt oltva, mivel 10, és 5 évesek. 12 év alatt, ha a velük utazó felnőtteknek van eu-s igazolása, akkor nekik nem kell semmi papír, azt írták. Viszont amikor az Enter Croatia honlapon megadom az utasokat, akkor ki kell választani, hogy van-e eu-s igazolása, vagy nem. Ha a nemet választom, akkor meg kell adni egy csomó oltással kapcsolatos dolgot, amihez (mivel ugye nem voltak oltva) nem tudok írni semmit.


Fenntartom az opciót, hogy én vagyok hülye, és elsiklottam valami felett, de nem világos, hogy hogy is kellene beírni őket, mivel minden utast fel kell tüntetni a beutazási papíron (vagy minek is nevezzem.)



2021. júl. 28. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Parancsolj :)


12. év alatti kiskorúak mentesülnek az uniós digitális oltási igazolás bemutatása alól, ahogyan a tesztelési kötelezettség alól is, amennyiben szüleik/felnőtt kísérőjük társaságában utaznak, és a szülők/kísérők rendelkeznek az előírt negatív (PCR, antigén gyorsteszt) eredménnyel vagy az előírt védőoltással vagy a betegségen való átesettséget igazoló dokumentummal. Hogyan tölthetek ki űrlapot a gyermekeim számára?

Az űrlap igazolás(ok) nélkül is beküldhető. A 12 év alatti kiskorúak esetében az űrlap kitöltésekor az igazolással kapcsolatos összes mezőt hagyja üresen. Tehát sem az IGEN, sem a NEM lehetőséget ne válassza ki az EU digitális COVID tanúsítványoknál, ezt a mezőt hagyja üresen. Töltse ki a többi mezőt, és erősítse meg az űrlapot. 12 év feletti személyek esetében, akiknek van igazolása, írja be az idevágó az adatokat.

2021. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2021. júl. 28. 16:14
 3/7 anonim válasza:

Kedves kommentelő!


A kitöltéstől számítva mennyi idő alatt jön meg a visszaigazoló email?

Vasárnap kitöltöttem és még nem kaptam visszaigazolást. Ma kedd van. Ez a normális átfutási idő? Vagy újra ki kellene töltenem?

2021. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 perc alatt megjött 2 hete.
2021. aug. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Töltsd ki újra az a biztos.Ki lehet többször is.Nem kell semmit írni az oltásos részhez, nekünk sincs oltási igazolványunk.Könnyebb az átjutás regisztrációval,bár nekünk nem kérték( 1 hete vagyunk kint) , Letenyénél a kis határon jöttünk ki.10 perc volt az átjutás.Mi teszttel jöttünk,azt kérték mutassuk meg, de csak rápillantottak.Amúgy ki tudsz jönni teszt nélkül is, de akkor 24 órán belül itt kell teszt( itt ahol mi vagyunk pl.olcsóbb, mint otthon )és feltöltöd az entercoratiára. Amúgy nem kötelező kitölteni az entercoratiát, csak célszerű.Elvileg a határon is kitöltik Neked ha ragaszkodnak hozzá, kötelességük segíteni benne, de ezt nem probálnám meg.
2021. aug. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó nyaralást! :D
2021. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Köszönöm a jó tanácsokat!

Kitöltöttem még egyszer. Minden működött.


Kellemes nyarat mindenkinek!

2021. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!