Kezdőoldal » Utazás » Európa » Oroszországban meg Bulgáriában...

Oroszországban meg Bulgáriában milyen a nyaralás?

Figyelt kérdés
Áthat mindent az ortodox vallás és állandóan a templomba kell űlni es vetni a keresztet vagy van normális szállás ahol tenger meg strand van. Sose voltam ezeken a helyeken és kíváncsi volnék. Aki turista is kell menjen templomba meg szerzeteseknél elszállásolják vagy van szálloda ami világi?

2021. júl. 28. 20:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Unokatestvérem készül oda a családjával nyaralni, ő refi és nem vallásos. Lehet ott bekeresztelik őket ortodoxban meg kell menjenek templomba vagy van ott szállás is és ülhetnek ott?
2021. júl. 28. 20:49
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja mert olvastam hogy azokon a helyeken Ortodoxia van nem turizmus. Nem tudom minek mennek oda. Nagyváradon is van ortodox templom, miért kell azért Bulgáriában meg Oroszországban menni. Hát nem?
2021. júl. 28. 20:50
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
85%
Egyedul vagy ennyire sötét és korlátolt,vagy segit valaki?!
2021. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuper
2021. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem egy túlzottan vallásos nép, nem kell egész álló nap kereszteket vetni. Sőt…
2021. júl. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
A vallásosság kifejezetten kevéssé van jelen az említett országok mindennapjaiban, a nyaralóhelyeken meg még kevésbé.
2021. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Ezt honnan vetted? Természetesen szó sincs ilyesmiről.
2021. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bulgáriában jó a tenger, és olcsó az ország.
2021. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül hazajöttem unokatesómék. Normálisan viselkedtek mert a tengerre mentek meg szállodákba és nem.a kolostorok van még templomokba vetették a keresztet meg hűtőmágnes élet vettek maguknak nem ikonokat.
2021. aug. 20. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!