Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriába hova érdemes költözni?

Ausztriába hova érdemes költözni?

Figyelt kérdés
Melyik várost ajánljátok?

2021. aug. 1. 22:16
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Azt amelyik a te igényeidnek megfelel.
2021. aug. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Milyen szempontból...?????

Elég különböző igények vannak...


Mi a szakmád, mihez értesz, mit szeretnél dolgozni, mik a kereseti lehetőségeid, mennyit tudsz lakásra kifizetni, stb. stb.

2021. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy Bécsben a munkaerőpiac majdnem túltelített, mapaság nem olyan könnyű munkát találni. Igaz ez?
2021. aug. 2. 10:12
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

3: könyörgöm! Miről beszélünk...???? Milyen munkaerőpiacról...??


Mosogatási segédmunkásokról, vagy IT-szakértők piacáról...??


SEjtem a választ, de azért szeretném leírva is látni...

Nem érted, hogy nincs olyan, hogy "a" munkaerőpiac...?????


Szakmánként más és mások a lehetőségek...

2021. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
folytatom a sort, bírod-e a magasságot, vagy valahova az alpok szélére tudsz csak menni, van-e bárkid magyarországon, ahova lehet hogy gyorsan haza kell jutni, autód van, vagy tömegközlekedsz, kisváros, nagyváros, falu, esküszöm nem értem miért néznek egyesek minden gyakori-felhasználót gondolatolvasónak...
2021. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

#5: én is folyton fogom a fejemet, mikor kiírnak egy ilyen általános kérdést.....


Mintha kiírnám, hogy "hol találok élelmiszerboltot?"


semmi értelme!

Az üzlet rovatban is szinte naponta van olyan kérdés, hogy vállalkozni szeretne, hogyan fogjon hozzá... De se szakmát, se végzettséget, se üzleti területet nem ír....

Honnan kéne tudnunk...??

Azért messze nem mindegy, hogy burkoló az illető, vagy pedig nyócelemivel "majd lesz valami" alapon akar vállalkozó lenni... A lényeg, hogy a cél kb. az, hogy az ujjai között pörgesse a milliókat.. :-D

2021. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

elmondom a saját példámat, hátha segíteni fog neked:


Mivel Bécsbe szeretnék egyetemre járni, ezért egyértelműen oda fogok igyekezni. Azért is ideális nekem, mert van a városban vonatmegálló, amivel gyorsan Budapestre jutok, mert otthon van a családom, akiket szeretek. A munkaerőpiac lehet, hogy túltelített, de részmunkaidőben így is csak kávézókban tudnék dolgozni, ha meglesz a japán nyelvvizsgám, online tolmácsként is tudnék magamnak bevételt szerezni.


érdemes egyébként átgondolnod az előttem felrakott kérdéseket, mert az alapán,amit leírtál, nehéz elindulni bármerre. bár szerintem eleinte ki is zárhatod azokat a helyeket, ahova nem akarsz menni, és így is szűkül a kör.

2021. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!