Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valóban veszélyesek lehetnek...

Valóban veszélyesek lehetnek egyes horvát partszakaszok a cápaveszély miatt? Mennyire reális veszély ez?

Figyelt kérdés
[link]

#a fiumei cápa
2021. aug. 3. 21:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát, lehet rettegni a cápáktól, csináld nyugodtan, csak nem érdemes.
2021. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

11/Nem retteg itt senki sem,de attól még ott vannak,ahol nem gondolja senki.

Erre vonatkozott a kérdés is.

2021. aug. 5. 16:41
 13/23 Kései Sirató ***** válasza:
32%
A Balatonban is rettegsz? Hátha oda is betéved egy. Vannak állatkertek az országban, ahol van, ide tévedhet a Balcsiba. Szóval inkább maradj otthon, nehogy találkozz vele! :D
2021. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

13/Ja, ha esetleg találkoznál vele akkor lesz a Kései Sirató.

Mindenesetre alkonyatkor,kikötők környékén,és folyótorkolatoknál légy óvatos.

2021. aug. 10. 20:29
 15/23 D. Brasco ***** válasza:

14)a cápák az adrián pont az általad felsorolt 2 helyet kerulik el jo messzire.

Tenyleg nem tudom minek ez a retteges,mert az esely a talalkozásra maximum matematikai......

2021. aug. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nem retteg itt senki,csak tavalyelőtt Kotorban egy helyi " crnogorac idős bácsi"mondta,hogy a helyiek nem szoktak fürdeni,mert voltak itt esetek,hogy a nagy szállodahajók,amik a város előtt lehorgonyozva állnak,behozzák a nagyobb halakat a nyílt vízről.Mit ne mondjak,én sem gondoltam erre....Nem cápákról,de nagyobb halakról beszélt,sok eset nem is kerül be a híradásokba,régen a jugoszláv időkben pedig az esetek

egy részét elhallgatták a turisták ottléte miatt,ami az egykori Jugoszláviában népgazdasági érdek volt,tegyük hozzá ma is az Montenegróban,és a horvátoknál is.

2021. aug. 11. 07:08
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Életem során eddig hétszer nyaraltam a horvát Adrián (meg egyszer a montenegróin), de még csak hasonló történetet sem hallottam. Lehet a bácsi csak be akart téged paráztatni... :)
2021. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Kései Sirató ***** válasza:
Akkor maradj otthon! Persze, ha megnézed a statisztikákat, megtudod, hogy a legtöbb ember az otthonában hal meg.
2021. aug. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 D. Brasco ***** válasza:
32%
Ja hogy te egy "idős bácsi" valosagtol teljesen elrugaszkodott sztorijából vontad le itt ezeket a messze menő következtetéseket....nincs is több hozzáfűzni valóm....max annyi hogy szaladj gyorsan haza azt zárd magadra az ajtót nehogy a cápa meg más "nagyobb hal" véletlenül rádnyisson......
2021. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

19/ Egy biztos,lehet itt egyénileg a dolgokat megítélni,de Kotorban a helyiek tényleg nem fürdenek a vízben.

Nem tudom az okát,akkor tessék lehet találgatni,hogy miért,és tegyük félre a cápákat.Várom az okokat...

2021. aug. 11. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!