Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kisebb tavak Kárpátalján...

Kisebb tavak Kárpátalján (esetleg még Partiumban/Erdélyben) vannak? Nem feltétlen olyan nagyok, mint pl. a Szinevéri, lehetnek ezek jóval kisebbek is. (Netalán, de ez már csupán másodlagos, vannak ott olyan tavak, melyek mellett vannak eladó telkek?)

Figyelt kérdés
Egyetlen köbméter vezetékes vízért (vagy kerti kúrt fút egy m3 vizéért) Kárpátalján (vagy Erdélyben) hány hrivnyát (illetve lejt) fizettek?

2021. aug. 4. 23:40
 1/2 ReGina... ***** válasza:
100%

Beregdédai tó (Kárpátalja) mesterségesen létrehozott, régebben homok bánya üzemelt a helyen.

Szép környezet, erdős és homokos rész is.

Van körülötte hazák is, eladó-e azt nem tudom.

2 üdülő helység is üzemel a terület körül

A Bumeráng és a Bora-bora nevű.

Körülötte szektoroknak nevezet részek vannak,amit napi árakért ki lehet bérelni.

Úgy kell elképzelni mint egy kemping helység, amiből a tóra lehet menni, elkerített területekkel. Stb.

Tiszta a környezete.

Én szeretem

2021. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. aug. 5. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!