Kezdőoldal » Utazás » Európa » Crikvenica környékére utazunk...

Crikvenica környékére utazunk jövő hét második felében. Nem túl biztató az időjárás-előrejelzés, szerintetek mennyire lehet hinni az 1 hetes előrejelzésnek?

Figyelt kérdés

Az egyik oldal napos, 27 fokos időt jósol, a másik esős, 18-20 fokosat.

Van még több oldal, azok meg vegyesen a két véglet között.

22-24 fokos, felhős idő nem strandolásra való, ott meg egyebet nem nagyon lehet csinálni.

Szerintetek lehet hinni bármelyik előrejelzésnek? Ha biztosan tudnánk, hogy 20 fok lesz, el sem indulnánk, mert csak a szívünk fájna, hogy ott vagyunk napokig, és bele sem tudunk menni a tengerbe. Nem tudom, mit csináljak, nem merem szeptemberre áttenni, egyrészt akkorra sem jobb az előrejelzés, másrészt meg egyre gázosabb ott a vírushelyzet, ki tudja, lehet-e még menni később.



2021. aug. 22. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Menjetek, azért jobb az esős idő mint várni egy évet. És hátha mégsem lesz eső.
2021. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Itt lakom kb. 150km-re Crikvenicától.

Szerintem nem kellene mindent elhinni az otthoni sajtónak. A meteorológusoknak meg végképpen nem, hiszen gyakran a holnapi időt sem tudják megjósolni, azt meg pláne nem, hogy mi lesz 2 hét múlva.

Itt jelenleg nincsen "vírushelyzet", a maszk is csak pl. vásárláskor kötelező.

A tenger kb. 26 fokos és szeptember végéig kicsi az esély rá, hogy visszahűljön.


Aki meg -esetleges rossz idő esetén- nem talál programot magának Horvátországban, annál igen nagy bajok vannak.

2021. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Strandolni szeretnénk, nem jönni-menni, túrázni, városnézni.


Bárhol olvasom, ott a legrosszabb most a vírushelyzet, tudtommal átsorolták a legveszélyesebb kategóriába, és ezt nem a magyar sajtó vagy a magyar kormány dönti el. Ott, a tengermelléken most nagyon durván berobbant, és ez nem az utóbbi 1-2 nap híre. És egyre romlik.


Az időjárásnak különösebben én sem hiszek, de azért ott motoszkál bennem a gondolat. Viszont én is erre gondolok ilyenkor, hogy sokszor még 1-2 napra előre sem tudják eltalálni.

2021. aug. 24. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegnap jöttem haza onnan, tegnaptól, azaz hétfőtől lett hűvösebb az idő, de így is maradtam volna, ha nem kellene ma dolgoznom. Esélyes , hogy visszajön a jó idő.
2021. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

2-es vagyok.

Sajnos valóban berobbant, köszönhetően az oltástagadóknak és a semmiféle szabályt be nem tartó, ész nélkül bulizó fiataloknak.

Zágráb és Zadar a fő gócpont.


Intő jel lehet most még minden oltatlannak, hogy a kórházba kerülők kb 80%-a nem oltatta be magát.

A horvát eü miniszter szerint, most "az oltatlanok járványa zajlik" !!

[link]

2021. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*

"Vili Beros horvát egészségügyi miniszter szerint az oltatlanok járványa zajlik jelenleg az országban, ezt mutatja az újonnan fertőzöttek, a kórházban kezelt betegek és az elhunytak összetétele.


Június vége óta a fertőzöttek 85 százaléka, a kórházban kezelt betegek 87 százaléka, míg a koronavírus-járvány következtében elhunytak nyolcvan százaléka nem volt beoltva" !!!!!!!!!!!!!


Nagyon úgy tűnik, hogy szeptembertől piros lesz a besorolás.

Ez még titeket nem érint.

2021. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!