Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik lengyel városba érdemes...

Melyik lengyel városba érdemes elutazni?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni Lengyelországba, de nem tudom eldönteni, hogy melyik város a legizgalmasabb. Inkább a városnézés és a kultúra érdekelne, tehát egyáltalán nem hátrány, ha a város "unalmas", nem nyüzsgő.

2021. aug. 25. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Krakkót tudom ajánlani, simán el lehet tölteni ott néhány napot. Plusz két napi kirándulás: Auschwitz és Wieliczka.
2021. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Csak megerősíteni tudom az elsőt. Krakkó lenyűgöző!
2021. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyébként nekem is Krakkó a legszimpatikusabb. Ettől függetlenül szívesen várok még válaszokat. :)
2021. aug. 25. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Bármelyikbe! Lengyelország csodálatos. :)

Én unalmas lengyel városban még nem voltam, de ahol igen, az mind nagyon tetszett. Krakkót valóban érdemes megnézni, de kifejezetten szeretem Varsót is, Gdansk is gyönyörű... Wrocław, Poznan, Lódz, Katowice mind megér pár napot, de a legtöbb "néznivaló" nyilván Varsóban és Krakkóban van.

2021. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Malborkba mennék, a vár miatt.
2021. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Sandomierz, Zamosc két, idehaza kevésbé ismert , ám làtványos kisváros.
2021. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Krakkó tényleg szuper és vonattal, busszal is elérhető.


A többihez repülni kell, de például Gdanskért és a környékéért (Malbork, Hel, Slowinski Nemzeti Park, Kashubian Switzerland) abszolút megéri. Aztán ha már úgyis át kell szállni, Varsót is érdemes megnézni.

2021. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!