Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban elfogadják a...

Németországban elfogadják a kínai vakcinával oltottságot?

Figyelt kérdés

6.án utazom ki dolgozni, meg kaptam az első kínai vakcinát, addig még a másodikat is be tudom adatni. Kérdés, hogy ők ezt elfogadják-e, vagy csináltassak tesztet?.


Esetleges tapasztalatokat is szívesen olvasnék a kiutazással kapcsolatban, tehát hogy mennyire veszik szigorúan ezt a dolgot. Múlt héten voltam Szlovákiában ott meg sem kérdezték, hogy be vagyok-e oltva.


Köszönöm a válaszokat.

Szép napot!



2021. aug. 29. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Lehet, hogy csak én nem értem, hogy ha valakinek Ny.Európában van dolga, az miért oltatja be magát kínaival, ami már Ausztriában sem elfogadott??


Meg egy csomó más országban sem, de erről mindenkinek van infója bőven.

2021. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fogadják el a kínait, csak ezek vannak engedélyezve: Pfizer-Biontech, Moderna, AstraZeneca, Johnson&Johnson.


A jelenlegi szabály szerint a beutazáshoz negatív teszt szükséges vagy igazolás az oltásról (csak a fentieket fogadják el), vagy igazolás arról, hogy átestél a fertőzésen. Előre regisztrálni nem kell, mert Magyarország most nem számít rizikóterületnek.

2021. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, az előzőhöz még hozzátenném, hogy ha már kint vagy, akkor Bundeslandtól és különböző kritériumoktól függően általában szükség van tesztre vagy oltási igazolásra bizonyos szolgáltatások igénybevételéhez. Étterem, üzletek, ilyesmi. Azt hiszem Hamburg már bevezette azt is, hogy csak oltottak és gyógyultak számítanak, a negatív tesztet már nem fogadják el.
2021. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem,bizonyos munkakörökben nem is lehet vele munkát vállalni.
2021. aug. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem fogadják el, mert a "vírus" elsősorban egy politikai probléma. másodsorban is.
2021. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!