Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erdélyi utazásnál milyen...

Erdélyi utazásnál milyen "bázison" érdemes megszállni, és utána bejárni a környéket?

Figyelt kérdés
Kolozsvár, Marosvásárhely, Csíkszereda, Székelyudvarhely, Gyegyószentmiklós vagy esetleg más?

2021. szept. 3. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szekelyudvarhely vagy Csikszereda, szerintem. Olyan helyre menj, ahonnan tobb helyre el tudsz jutni 'csillagtura'-szeruen.
2021. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem irtad le miket neznwl meg. Erdely bazi nagy, nagyobb mint a csonka Magyarorszag. Kolozsvar es Csikszereda kb 300km.Ha Szekelyfoldon csaszkalnal, szerintem Csikszereda a legjobb kikndulohely. Kozep-Erdelyben pedig Torockot ajanlom.
2021. szept. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Brassó
2021. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha igazi autentikus erdélyi élményre vágysz, akkor érdemes szerintem is a Székelyföldön, valamilyen magyar szállásadónál szállást foglalnod. Mi tök jókat elbeszélgettünk, elpálinkázgattunk a helyiekkel, meg ők is örülnek, ha jönnek az anyaországból. Brassó se rossz, de ott ne számts nagyon magyar ellátásra, sajnos nem túl sok magyar és szász maradt azon a vidéken.
2021. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!