Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Wizz air miért törölte több...

A Wizz air miért törölte több desztinációra is az összes járatát 2022 áprilisáig?

Figyelt kérdés
Eddig Szkopjét és Szófiát láttam, de lehet hogy vannak még.
2021. szept. 12. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert arra a következtetésre jutottak, hogy nem lenne rentábilis az üzemeltetésük az adott időintervallumban.
2021. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Van ez a COVID nevű járvány, lehet, hogy hallottál már róla, na szerintem azzal áll kapcsolatban.
2021. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es igen, én is erre gondoltam, csak így meg azokat szívatják meg, akik utaznának velük. Szkopjéba már elég régóta el szeretnék menni, de konstans törlik az összes járatot.


2-es, tudom, hogy a te életed a covidról szól egyedül, de ez most több, mint valószínű, hogy kivételesen nem azzal kapcsolatos :/

2021. szept. 12. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
nem rentabilis, ezek eddig allami tamogatast elveztek, lehet hogy ez eddig tartott.
2021. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Mert a balkán egy koronás gócpont. Nem is biztos hogy saját maguktól szüntették meg a járatot.
2021. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várady Jóska így döntött.
2021. szept. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!