Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriában még mindig olyan...

Bulgáriában még mindig olyan a wc, hogy csak egy lyuk van a padlón és fölé kell guggolni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Korszerűsítették.

Már jár mellé egy bot is, hogy sz@rás közben távol tud vele tartani a farkasokat.

2021. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez egyéb elmaradottabb balkáni országba is megvan még
2021. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván egy csomó helyen màr rég túlléptek ezen, de még bele lehet futni itt-ott.
2021. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen típusú vécét használ a fél világ, csak épp Európában nem jellemző. Olaszországtól a Balkánig csomó helyen van, Ázsia egyes részein (a fejletteken is) meg gyakorlatilag csak ilyet találsz.
2021. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Magyarorszagon meg nemes egyszeruseggel hagyomany, hogy nincs vece.
2021. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Két éve Szarajevóban futottam bele ilyenbe :)
2021. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Én Franciaországban is találkoztam ilyennel. Könnyebben kijön a kula guggoló pózban, mint kényelmesen ülve a retyón. Régebben meg csak budik voltak, amik ha megteltek, betemették, ültettek rá egy fát, és nyitották a következőt. A mai emberek már túlságosan el vannak kényelmesedve. Hehe.
2021. szept. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
@7 Jó, mondjuk ha problémád van az elkényelmesedéssel, akkor ne menj fogorvoshoz se, meg lehet halni 25 évesen kihullott fogakkal meg valami jóféle szájfertőzéssel, mint mondjuk 30000 éve átlagos volt.
2021. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!