Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha feladott poggyászban...

Ha feladott poggyászban szeretnék szállítani folyadékot annak is 100 ml alatt kell lennie, vagy az csak a kézipoggyászra vonatkozik? Ha valami olyan van benne aminek nem szabadna benne lennie de én raktam rá lakatot, hogy szedik ki? Mi lesz?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
10X 100 ml folyadék szabály csak a kézipoggyászra vonatkozik. A feladandó bőröndbe mehet több is.
2021. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja a másik válasz: Hiába lakatoltad le a bőröndödet. Ha olyan van benne amit tilos beletenni, akkor kiveszik, és büntetést is kapsz. De kiváncsi lettem. Mi az ami szerinted tilos, de beletennéd bőröndbe?
2021. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adod oda a kulcsot egyszerűen levágják a lakatot. Joguk van hozzá
2021. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Semmi komolyabb :D

Csak gondolkoztam hogy ha rakok bele sok folyadékot (ami azt hittem nem megengedett), esetleg gyógyszert (amit lehet félre néznek drognak) vagy hasonlót akkor mit tudnak/fognak csinálni

Mert szerintem nem minden fog elférni a kézi poggyászokba és kíváncsi voltam

2021. szept. 23. 15:04
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor ha én a feladott poggyászba rakok pl egy 200ml-es pórustisztítót az nem gond nekik?

Vagy ha laptopot viszek és pl a töltőjét, egeret, fejhallgatót a leadottba rakom az sem baj? (magát a laptopot kéziben)

Vagy ha gyógyszert rakok a feladottban abba sem tudnak bele szólni?

2021. szept. 23. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A kabinba vihető dolgok korlátozásának két oka van:

1. praktikus megfontolások (pl. nem fér el sok cucc).

2. biztonsági


A cél az, hogy ugyan semmi bombát nem találnak az átvizsgáláskor, de a retikülben lévő ártalmatlannak tűnő dolgokból ne tudj fegyvert készíteni. A folyadékok mennyisége is ezért korlátozott.


Repülés közben nem fogsz lemászni a raktérbe, hogy ott keverj nitrogénből és glicerinből bombát.

2021. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

200 ml pórustisztító nyugodtan mehet a feladandóba. De csomagold be jól, mert a bőröndőket nem kímálik, dobálják, ne folyjon ki. Laptopot fejhallgatót soha ne tegyed a feladandóba. Mindig kézipoggyászba tedd. egér mehet. Töltőt is inkább a kézipoggyászba tedd. Ugyanis sok lopás van, lehet kilopják a bőrönből , és a lakat nem akadály.

Gyógyszer is mehet, de ha vényköteles, vagy csak orvos adhatja be ( pl: morfiumszármazék gyógyszer) ahhoz kelleni fog egy orvosi igazolás is. Morfium nem mehet. Vannak gyógyszerek amit az adott ország szigorúan tiltja a bevitelét. Ennek néz utána.

2021. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. szept. 23. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!