Kezdőoldal » Utazás » Európa » Oltás vagy PCR teszt?

Oltás vagy PCR teszt?

Figyelt kérdés

Németországba kell utaznom. Viszont nem vagyok beoltva. Ahhoz hogy ki tudjak menni vagy PCR(nyilván önköltséges) teszt kell vagy Pfizer oltás. Őszintén megvallva én félek az oltástól. Nő vagyok, bennem van a félelem,hogy mi van ha ezt azt okoz nàlam az oltás. Értem ezt pl a meddőségre. Most biztos 50-en betámadnak, sajnálom. Mindenkinek más a gondolkodása..

Másik oldalról viszont előbb-utóbb be kell majd oltatni magam. Teljesen tanácstalan vagyok.



2021. szept. 25. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Szia!

Unatkozol, oszt jöttél egy provokatív kérdést feltenni, majd röhögni ahogy egymásnak esnek az emberek a kérdésed alatt...?

Persze lehet mindjárt írni, hogy jajjj ilyen meg olyan komolyan gondoltam.

Ha ez tényleg érdekel, hivatalos oldalakon olvass utána, vagy nézz meg pár régebbi kérdést, szinte napi szinten ki van írva.

lehet egy jó részét te írtad ki, szintén unaloműzésből.

2021. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez a magyar mentalitás:D

A normális ember kérdez valamit. Aztán nesze. Ezt kapja. Igazi segítség.

2021. szept. 25. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

Én azt hittem előbb fogsz írni.A trollok ugranak a válaszokra, mint a nyuszi a répára.

Amúgy meg szombat van, süt a nap sok értelmes dolgot lehet csinálni.Menjél segíteni anyukádnak takarítani, mosogatni, ruhákat teregetni, biztos örülne neki.

Ahelyett ilyen kérdéseket próbálsz provokálás címszóval kiírni.

2021. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
35%

Szerintem oltasd be magad. Előbb-utóbb úgyis kell. Én is be vagyok oltva, semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. Szerintem a meddőséget pedig csak kitalálták, pletykálják.


Sajnos a magyar mentalitás ilyen, egyesek csak beszólogatnak és rosszindulatúak. Ez van. (pl. #1 és #3)

2021. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak fenntartásaim az oltással kapcsolatban. Én kétszeresen oltva vagyok, (pfizer) de a házi orvosom már felvetette, hogy jó lenne idővel a harmadikat is.


Az első két oltás teljesen felborította a ciklusom. A nőgyógyászom szerint nem olyan egyedi eset, nem kell félni tőle, majd idővel helyre áll... Amikor 15 napon keresztül véreztem és folyamatosan görcsöltem, akkor én azért eléggé megijedtem. Viszont jó hír, hogy mostanra rendeződni látszik a dolog, szóval csak néhány hónapig tartó állapot. Nem gondolom, hogy ettől később esetleg meddő lehetnék, de igaz én a közel jövőben nem is tervezek gyereket.

2021. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod beoltatni magad, akkor ne tedd. Viszont arra számíts, hogy Németországban még nincs minden úgy nyitva mint Magyarországon, sok helyre kell teszt (24 óránál nem régebbi), oltás vagy gyógyultsági igazolás, illetve vannak helyek, ahova a teszt nem elég.
2021. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!