Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi idö alatt készül el az...

Mennyi idö alatt készül el az EU-s digitális oltási igazolás, ha személyesen okmányirodásban igényeltem?

Figyelt kérdés

Szeptember 3-án töltötte ki az ügyintézö a dokumentumot az okmányirodában. Külföldön oltottak, ott is élek. Taj kártyám nincs. Az ügyfélkapun sehol nem találok semmit.

Az applikációt az én országomban nem lehet letölteni. Ilyenkor hogy kapom meg?


2021. szept. 29. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk magyar, és EU-s állampolgároknak azonnal jön a visszaigazolás. Én úgy érzem, te valami egzotikus országban oltattad magad, és büszke EU-s polgárként szeretnél viselkeddni.

Ez nem megy.

2021. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit tévedésben vagy, az EU-s igazolvány nem a világ összes EU-s állampolgárának jár, az oltás helyszínétől függetlenül...


Az EU-n, EGT-n kívüli országban laksz?

2021. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
USA-ban élek. Kettös állampolgár vagyok. A magyar védettségi kártyát megkaptam. Igazából nincs szükségem az EU-s igazolványra. Eszembe sem jutott kérni. Az ügyintézö ajánlotta fel. Ha nem is vagyok rá jogosult, minek ajánlotta és töltötte ki a nyomtatványt?
2021. szept. 30. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!