Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vonattal melyik városba kell...

Vonattal melyik városba kell menni ha Auschwitz-t szeretnénk megnézni?? Jobban megéri, mint kocsival? Ketten mennénk!

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Krakkóban érdemes megszállni szerintem, az van hozzá az egyik legközelebb, ráadásul önmagában is nagyon szép és érdekes. Innen lehet aztán további túrákat szervezni Oświęcim (Auschwitz) mellett például Wieliczkába is.


Azt sajnos nem tudom, hogy vonattal hogyan lehet kijutni, mi kocsival voltunk anno.

2021. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
mi vonattal mentünk mindig, és arra emlékszem, akárhányszor mentünk bekarmoltunk mint a cseréphordószamár.
2021. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Oswiecim állomás van legközelebb az emlékhelyekhez.
2021. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

A ryanair repüli Krakkót, ráadásul rendkívül alacsony IQ kell ahhoz, hogy 4000 Ft feletti jegyeket találj náluk.

Onnan meg már helyi közlekedéssel is kijutsz.

2021. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Jézusom, minek mennél vonattal/kocsival? Énn tavaly nyáron voltam busszal Krakkóban, és borzalmas volt 7 órán keresztül zötykölődni.

Van Ryanair közvetlen járat a téli időszakban.

Krakkóból transzfer (hoztak-vittek)+belépő 6000 Ft volt Auschwitzba.

2021. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
62%
Szia kérdező, Krakkóból busszal érdemes menni Oświęcim-be, 13 zloty a jegy oda (vissza ugyanennyi...). A fő buszpályaudvarról indul a busz, kb másfél óra az út. A vonatokról egy lengyel sráctól azt hallottam, hogy sokat késnek, mindig van valami nyavaja. Ez nem tudom, mennyire igaz, de busz is megy mindenhova.
2021. okt. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
most bezzeg tud késés meg nyavalya lenni a vonatokkal...
2021. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szia 7es, mesélj, volt valami izgi sztorid a lengyel vonattársasággal?
2021. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!