Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlin, Párizs vagy London?...

Berlin, Párizs vagy London? Melyikben lehet a legjobb lakni?

Figyelt kérdés
Kihelyeznének munka szempontjából minimum egy évre a három közül valamelyikbe. Én csak Berlinben voltam még. Szerintem elképesztő atmoszférája van a városnak és nagyon magával ragadott az első pillanattól kezdve. A másik kettőről sajnos nem tudok véleményt mondani.
2021. okt. 13. 21:30
1 2
 11/18 anonim válasza:
0%

10.-re.


Én DOLGOZTAM ott. Nem segílyé mentem, és nem késelni, meg robbantani, mint a teveszopók.

2021. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

És? Attól még migránsként voltál ott.

Németországban élek, elhiheted, a legtöbb migráns nem segélyért jött. Bár gondolom téged sem sírnak vissza egykori munkaadóid ezzel a mentalitással..

2021. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%

Voltam már. Hosszúbb távon.

🇬🇧 Londonban.

🇫🇷 Párizsban.

🇩🇪 Berlinben és Münchenben az utóbbi az jobb. Ja és Berlinben a nyugati negyedekben kell élni.

A az én ízlésem szerint a

🇫🇷 Párizsban a legjobb.

Van egy de!

A jobb negyedekben kell élni.

Az drágábban is jön ki.

Az árak kb 3 x magasabbak mint itthon 🇭🇺 ez is fontos dolog.

2021. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
73%
Mindenképpen London
2021. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
29%
Én személy szerint mind a 3 várost másért szeretem, és mind3-ban szivesen élnék. Én London-t választanám mert az a legnagyobb, legtöbb lehetőség és folyton nyüzsgő város ami engem nagyon vonz.
2021. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 LuckyLevi ***** válasza:
76%

Kerdes, hogy mik a szempontjaid? Mindegyiknek van elonye es hatranya...

London a legnagyobb... :)

2021. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Én a helyedben azt csinálnám, hogy húznám a döntést, és addig szépen megnézném magamnak pl. hétvégente a városok atmoszféráját.
2021. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Berlin egy modern lakótelep, London egy nagy falu, Párizs meg egy felnagyított Budapest
2022. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!