Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki, aki utazott már...

Valaki, aki utazott már easyjettel, kézipoggyászt vihetünk fel ami 45 x 36 x 20 cm-es lehet és ennek el kell férnie az előttünk lévő ülés alatt. Mennyire probléma az, hogy ezt a méretet 3 cm-rel túllépjük?

Figyelt kérdés
A Budapesti reptér oldalán találtam egy általános kézipoggyász méretet, ami ennél nagyobb egy kicsivel és abba pont bele is illik a méret, de mennyire veszik figyelembe a légitársaságok erre vonatkozó szabályit?
2021. okt. 14. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Mennyire probléma, ha 3 centivel nagyobb méretű cipő van rajtad? Ha a főnök 3000ft-tal kevesebb fizetést ad? Ha az asztalos az étkező asztal 3gyik lábat 3 centivel hosszabbra szabja?
2021. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
A 3cm annyira nem feltűnő, hogy kiszedjenek a sorból. Lehetőleg ne ott kezdd el belepróbálgatni előttük :D
2021. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első kommentelő válaszára reagálva nem hinném, hogy az a 3 centi mindegy, mivel lehet, hogy pont 3 centin múlik például az, hogy egy bútor befér-e. Illetve nem mindegy, hogy fizettetnek-e veled pótdíjat a reptéren a 3 centi miatt.
2021. okt. 15. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Draga kérdező, ha szerinted nem mindegy, akkor esetleg rádöbbenhetnél, hogy mi a válasz a kérdésedre. De nyilván nem megy, tehát elarulom: a szabályt azért hozták, hogy betartsd. Ha nem sikerül, akkor fizetheted a büntetést.
2021. okt. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén nem értem, hogy az ilyen emberek szimplán irigyek, mert ők nem utazhatnak, vagy alapvető magyar rosszindulat, esetleg a kettő keveréke. Ne hallgass rá, nem fogják észrevenni. Rövidebb utakra én is egy sporttáskával szoktam utazni, ami ránézésre nagyobb, mint a megengedett. Talán 1-2 centivel nagyobb is, de bele lehet szuszakolni a keretbe. Utaztam vele szerintem alsó hangon 6-szor, a kutya nem szólt még érte.
2021. okt. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Látom a rosszindulatú echte magyar barátunknak már ezt a kommentet is sikerült piros kezeznie, mert fáj neki az igazság, ó jajj :(
2021. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy a szabályok a betartásuk miatt vannak, de nem feltétlenül szerettem volna emiatt másik bőröndöt vásárolni,ezért tettem fel a kérdést, hogy mennyire mennek rá az ilyen esetekre.
2021. okt. 17. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A covid óta nem szívóznak pár centi miatt egyik társaságnál sem.
2021. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!