Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova mennétek nyaralni és...

Hova mennétek nyaralni és miért - Kréta vagy Alicante ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 10:07
A kérdező szavazást indított:
Kréta
Alicante
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Azért Alicante mert nagyon szeretem azt a környéket, és spanyolul beszélek míg görögül nem.
2021. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kreta egy jo nagy sziget, egyszerre nem is igazan lehet megismerni, es csodalatos strandjai vannak.

Alapvetoen Spanyolorszagot szeretem, nem Gorogorszagot, de Alicante egy iszonyatosan turistas resort, brit nyuggerek egyik kedvence. Ilyen helyet kerulnem nagy ivben.

2021. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Balaton, de most éppen tél van, illetve kellene lennie.
2021. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkét helyet szeretem. Kréta leírhatatlanul gyönyörű. Ám mégis a görög kultúra nem az én világom. Spanyolul beszélek, így ez sokat számít mikor ott vagyok. Alicante elsősorban nagyváros es csak utána nyaralóhely. A spanyolok javára írandó hogy az infrastruktúrába rengeteg pénzt nyomnak és a tomegkozlekedesuk is igen fejlett. Alicantebol hibrid vasúttal juthatsz el Benidormig. Megvan annak a hangulata mikor a tengerparton megy végig. Kréta akármennyire gyönyörű, sajnos ha nincs jogsid akkor kb halott vagy mert kocsi vagy robogó nélkül nem tudsz mozogni.
2022. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!