Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelona ötletek?

Barcelona ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most fogok éltembe először egyedül repülni, alapból eléggé félek ettől

Hazafele lesz Barcelonába pár órám, még sose voltam, tájékozódásból se vagyok a csúcson, maradjak a reptéren vagy fedezzem fel a várost?


2021. dec. 15. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A repterre kijutni meg vissza az kb egy-egy ora. Nem tudom marad-e igy is varostnezni idod?
2021. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14:30 kor érek Barcelonába, a kövi gépem 20:30 kor megy
2021. dec. 15. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bőven lesz időd körülnézni a városban. Ha tempósan teszed, akkor egy csomó mindent meg tudsz nézni.

Arra ügyeljél, hogy a tömeges helyeken sok a zsebtolvaj, főleg a La Ramblán.

2021. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Azért a "bőven lesz időd körülnézni", az túlzás. 14:30-kor landol, már ha nem késik a gép, 15:30 körül van bent a központban. 20:30-kor indul vissza a gép, amihez 18:30-ra ott kell lenni, tehát 17:30 körül legkésőbb indulnia kell vissza. Marad 2 óra, ami idegen környezetben nem sok egy olyan embernek, aki nehezen tájékozódik, viszont eltévedni ennyi idő alatt is alaposan el lehet.

Kérdező, a helyedben maradnék a reptéren. Majd ha már tapasztaltabb leszel abban, hogy mi hogyan működik és hogyan tudsz egyedül boldogulni, akkor vállalj be ilyen "beszaladok körülnézni két járat között" típusú dolgokat.

2021. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem is jobban döntök ha maradok🤗
2021. dec. 15. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

A 4-es "ügyesen" rád hozta a frászt.


Én biztosan nem üldögélnék 6 óra hosszat egy reptéren, főleg nem Barcelonában, ahol igen közel van a reptér a belvároshoz.

Pl. a La Rambla csak 14 km. onnan a Sagrada familia mindössze 3 km.

Ha másképpen nem, akkor legalább egy taxival mennék egy kört, hogy legalább kívülről láthassak, lefotózhassak pár nevezetességet ha már ott vagyok, azután vigyen vissza a reptérre.

2021. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Biztos nem kotlanék 6 órát a reptéren. Első körben intézz mobilinternetet a telefonodra, ha nincs alapból rajta, és a Google Maps segítségével bárhova el tudsz jutni tömegközlekedve is, el sem fogsz tévedni (vagy ha más nem, offline térképpel). Nézd meg előtte, hogy mi az ami érdekel, számold ki, hogy mi fér bele az időbe, nézz utána a metró jegyeknek, hogy ne ott teljen ilyesmivel az idő. Mondjuk a Güell park vagy a Sagrada Familia belülről nem biztos, hogy belefér (ez utóbbi nem is nagy szám), de a város maga nagyon szép még akkor is, ha csak az utcán vagy a parton sétálgatsz.
2021. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😊
2021. dec. 15. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!