Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik ország itt Európába...

Melyik ország itt Európába ami még olcsó a magyaroknak oda menni ott megszállni nyaralni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ukrajna, Moldova, Bulgária, Belarusz, részben Románia és Oroszország is.


De a nagy büdös helyzet amúgy az, hogy a forint az egyre nyilvánvalóbban hibás populista gazdaságpolitika miatt magabiztosan gyengül , még ha néha egy picit vissza-visszaerősödik is. Így aztán nem csoda, hogy külföldön egyre kevesebbet ér a fizetésed, aztán igazából már egy fekete-tengeri nyaralás is para lesz az úgymond középosztály számára.

2022. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Grúzia, Örményország jó helyek, menjetek, nyaralni kellemes.
2022. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Valentino BROssi ***** válasza:
33%
Pl. a remove kebab országok.
2022. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
@3 Értem én, hogy nyilván áll rasszistának, aki eleve nem túlzottan okos, de most még ez is mellément. Ha szerinted olcsóak a muszlim országok, akkor irány Kuvait meg Katar, esetleg Bahrain, aztán térjünk vissza erre utána.
2022. jan. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Valentino BROssi ***** válasza:
14%
@4: Értem én hogy messze volt a délszláv háború, de a remove kebab országok nevesítve: Koszovó, Albánia, Bosznia, kis részben Macedónia. Nem kell muszlim országért repülőre szállni, itt vannak a szomszédban.
2022. jan. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Moldova a legolcsóbb, csak ott szinte nincs mit csinálni.


A többi meg attól függ, mi érdekel.

2022. jan. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy izgalmas és olcsó keresztmetszetében szerintem egyértelműen Ukrajna a csúcs, 2 hónapig gond nélkül lehet utazgatni és szállással együtt elég napont egy 10-es.
2022. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Elég proli vagy:D Tipikus "occso nyaralás kell zabalunk meg tespedunk" magyar. Hát neked se a francia riviérat ajánlom, jó lesz az az Ukrajna.
2022. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
@8 Dél-Franciaországot is imádom, viszont jól láthatóan fogalmad sincs miről beszélsz. Ukrajna pont nem az a hely, ahova proli mentalitással bárki betenné a lábát. Nem tespedni mész, hanem legyalogolni napi 20km-t meg közös beszélt nyelv nélkül megoldani mindenféle szitut. Marsrutkázni, világvégi önkiszolgálókban borscsot enni, satöbbi.
2022. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Albánia, Montenegró.
2022. jan. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!