Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban (Zakynthos) a...

Görögországban (Zakynthos) a félpanziós ellátás pontosan mit takar?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy reggeli és vacsora van az árban, viszont azt írta, hogy az italfogyasztás nincs benne. Ezt az alkoholos italokra értik, vagy üdítő/víz sincs benne?

2022. jan. 29. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hoteltől függ... nincs olyan h Zakynthoson mindenhol uazt jelenti.8
2022. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a reggeliben volt minden (még pezsgő is narancslével) a vacsorában viszont még a víz sem volt benne. Külön kellett kérni a pincértől. Idegesítő volt, hogy ki van fizetve az étel de mindig kellett vinni italra, borravalóra pénzt. Voltam olyan helyen is ahol a víz és automatából a gyümölcslé benne volt. Ha még nem foglaltad le én nem ajánlom a félpanziót, mert akkor mindig vissza kell menni időben, ha nem jó a kaja eheted két hétig. Én már idősebb vagyok, így praktikus, de most is meggondolom, hogy érdemes kérni félpanziót.
2022. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg ha az irodában érdeklődnél...

Tudod, azért fizetsz kéttszer annyit az utadért, mint a nálad értelmesebbek, mert az iroda lehúz. Viszont cserébe az ügyitézőjüknek válaszolnia kell.

2022. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kell iroda? Félpanziót lehet egyéni utazásnál is kérni.
2022. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legjellemzőbb az hogy a reggelinel ihatsz barmit, szokott lenni kave, tea, tej, gyumolcsle, viz. Vacsoranal viszont nincs benne semmi ital, napkozben meg plane, az mar az all inclusive lenne.
2022. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!