Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek a "három rivális"...

Szerintetek a "három rivális" Budapest-Bécs-Prága közül melyikben van a legtöbb érdekesség, látnivaló egy turista számára? Melyikben lehet a legtöbb időt izgalmasan eltölteni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 09:17
A kérdező szavazást indított:
Budapest
Bécs
Prága
31 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel en bp-en élek születesem óta, nehezen tudom turistakent latni...

Pragában 3x voltam.... de nem is tudom, mit kellett volna még megnézni.


Becsben legalabb 50x voltam és meg mindig talalok újdonsagot...😁

2022. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Prága a legszebbb, Bécs a legfejlettebb
2022. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Bp nem rivalis, itt nem sok latnivalo van a hajlektalanokon, osszehangt es osszevizelt utcakon kivul.

Amugy nekem Praga a ketto kozul.

2022. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Prága az ilyen igazi egy hétvégés város, elég gyorsan letudható. A környékén viszont vannak baromi jó dolgok.


Budapestet én sem tudom turistaként nézni, de ki miért megy, pl több angol akit kérdeztem megmondta, hogy imádják, itt el tudják képzelni milyen lenne London ha még mindig fehérek laknák.


Bécsért személyesen nem vagyok oda ritka koszos az is a klasszik turista helyeket leszámitva. Sokkal jobb osztrák városok vannak, Innsbruck, Graz,stb.

2022. márc. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!