Kezdőoldal » Utazás » Európa » Még nem repültem. Most fogunk...

Még nem repültem. Most fogunk először nyaralni menni júliusban. 2 főre ti mennyi költőpénzt visztek 1 hétre?

Figyelt kérdés

Repjegy és szállás megvan. Szeretnénk étteremben enni, esetleg 1-2 boltba benézni, de nem az a cél hogy eszetlenül költekezzünk, csak hogy kényelmesen tudjunk enni, ha megtetszik egy program akkor részt venni benne stb. Athénba indulunk. Leginkább tengerpart és a nevezetességek érdekelnek minket.


Kb.200.000 ft elég lenne mint költőpénz? Kevés vagy még sok is?

Tudunk többet is vinni, csak én ennyit gondolok hogy elég lenne kettő főre.



2022. márc. 26. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bankkártyát viszek. Kp-ban pár száz eurót max.
2022. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szánjatok többet költőpénznek, ha ebben az étkezések is benne vannak, mert napi 2 étkezés étteremben 2 főre, plusz fagyi vagy más helyi finomság, múzeumok, szuvenírbolt, stb. hamar elmegy a pénz. Éppenséggel ki lehet jönni belőle, csak szerintem jobb, ha kicsit több van az embernél, főleg külföldön, és a bankkártya tényleg biztonságosabb mint a KP.

A repüléshez: pénzt, laptopot, útlevelet más értékeket semmi esetre se a feladott poggyászba tegyétek, hanem a kistáskába, amit magatokkal visztek az utastérbe!

2022. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, ha van rá lehetöségetek, akkor inkább legyen több, mint kevesebb pénz n´slstok, ha lehet, akkor kártyán. Nyugatabbra már egy doboz gyufát is kártyával fizetnek.
2022. márc. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!