Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiába költözés?

Hollandiába költözés?

Figyelt kérdés
Lehetőségem lenne munkát vállalni hollandiában egy ismerősöm által, komissiozó pozícióban Bleiswijkben. A kérdésem az lenne, hogy a2 angollal eltudnék boldogulni a kezdetekben? Heti 40 órát kéne dolgozni bruttó 11€/óra, ez mennyi lenne nettóba? Szállást a cég biztosítana. Tapasztalatokat szívesen várok.

#munka #Hollandia #Orderpicker
2022. ápr. 5. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Van egy hollandiai magyarok weboldal, sztem ott minden infót megtalálsz magyarul is. Eü biztosítástcis kell fizetned, az szja-t sajnos nem tudom mennyi.
2022. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Illetve lenne egy kisállatom(nyúl), a biztosított szálláson engedik?
2022. ápr. 5. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ezt inkább tőlük kéne megkerdezned!

Honnan tudná bárki, h egy ismeretlen ceg szállasán mi a helyzet?

2022. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kb 405 euro/hét, de függ a korodtol is, illetve lehetséges igényelni adokedvezmenyt is, ez jövedelem függő. Vagy kérni a brutto kifizetést, olyankor magadnak kell majd befizetni az adóév végén, ha szükséges.


Angollal elboldogulsz, de a munkaszerzodesed hollandul lesz, nem árt, ha teljesen megerted a szöveget


Munkasszallasra nem szoktak állatot engedni.

2022. ápr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy Bleiswijk kb egy kis falu. Konkrétan milyen cég keres oda komissiózót?
2022. ápr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Bruttó 11€/óra az elég siralmas. 8 évvel ezelőtt voltam kint pár hónapot, akkor többet kaptam.
2022. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6!


Jelenleg 21 évesen heti 40 órára 9,96 a minimálbér. Egy komossiozo nem fog ennél többet keresni....

2022. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!