Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lloret de Mar vélemények?...

Lloret de Mar vélemények? Milyen helyek vannak, amiket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Vonattal milyen a közlekedés Barcelonába?

2022. máj. 6. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Én szerettem, bár jópár éve voltam már. Igaz, nem pont ott, hanem másfél településsel odébb, Malgratban, ami LLoretnél azért csendesebb és kevésbé zsúfolt de átmentünk körülnézni oda is. Nyilván ez egy felkapott üdülőhely, tehát nagyon autentikus katalán élményeiket nem ott fogsz szerezni. De ha az a cél, hogy kikapcsolódj valahol a tengerparton, arra kiválóan megfelel.

A vonat Barcelonába akkor gyors volt, pontos és gyakran közlekedett. Tossa de marba mindenképp hajózzatok át, az út és a városka is megéri. A blanesi botanikus kertet is ajánlom, meg Gironát és Monsterratot. És a lloreti aquapark is tetszett, ott nem csak csúszdák vannak, hanem delfinek is.

2022. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vonattal be tudtok menni Barcelonába. Majd a kötelezők után ne hagyjátok ki az esti látványát szökőkútnak mert feledhetetlen.

[link]

2022. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!