Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan aki egyedül jár...

Van olyan aki egyedül jár nyaralni Európában?

Figyelt kérdés
Elsősorban tengerparti utazásra volnék kíváncsi, hol szállsz meg, mennyi mindent nézel meg.

2022. máj. 10. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Adriára szoktam járni, általában valamelyik nagyobb városban szállok meg és onnan fedezem fel a környéket busz, komp, túrázás stb. Ilyen múzeum, pofátlanul lehúzós programok, kirándulóhajó jellegű dolgok nálam nem jönnek szóba, szeretem, ha nem süt rólam, hogy turista vagyok, az adott régió feelingje érdekel, tájak, természet, óváros stb. Mostmár inkább a privát szállásokat (szoba, apartman) részesítem előnyben, de volt, hogy régebben valami olcsó hostelt néztem pár éjszakára (árban nincs már nagy különbség). Az ilyen szállásokon amúgy rengeteg szintén egyedül utazóval, hátizsákos turistával találkozhatsz, magyarral még nem volt szerencsém összefutni, inkább német, lengyel, holland, skandináv formák. Egy huszonéves német srác pl. egyedül tekert le Németországból Dubrovnikig, meg vissza, ezekkel jókat lehet dumálni.
2022. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az jó, akkor gyakran szoktál menni ugye, mindig máshova? És tudsz idegennyelvet is?

Nekem a nyelvtudás hiánya és a szállítási lehetőség ami probléma.

2022. máj. 10. 21:22
 3/17 A kérdező kommentje:
*szállás lehetőség, mert 1főnek a legtöbb helyen annyiért van, mint 4-6főnek. Te milyen szállásokat választasz?
2022. máj. 10. 21:25
 4/17 anonim ***** válasza:
Alapszintű angol, német eddig mindenhova bőven elég volt. Szállást feljebb írtam, booking-on vagy airbnb-n ha körülnézel, akkor ki lehet fogni sima 2 ágyas szobát ilyen 10 ezer forintért /éj. Nincsenek nagy igényeim, wifi, légkondi legyen, meg valamilyen konyha rész is, ha közös, az sem baj. Montenegróba pl. július elejére össz.25 ezerért foglaltam 5 napra tengerre néző apartmant saját konyhával, terasszal. De mondom a hostel sem vészes, ha a privátszféra nem annyira fontos, viszont szeretsz konfrontálódni más egyéni utazókkal.
2022. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az jó, én még bizonytalan vagyok egyedül nekivágni.
2022. máj. 11. 08:18
 6/17 A kérdező kommentje:

Én keresgélek szállást, legtöbb helyen 16-20k van csak Adrián.

Te nem is akarsz mással kirándulni?

2022. máj. 11. 08:54
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem, éppen azért járok egyedül:). Airbnb-n nézd meg a 2023-as szezont. Jóval előre kell foglalni, nem májusban. 8-10 ezer forintért rengeteg jó hely van.
2022. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ.
2022. máj. 11. 15:41
 9/17 A kérdező kommentje:
Az Airbnb tudok 11000 foglalni pont ahová mennék, totál központi jó helyen idén nyáron :)
2022. máj. 11. 17:18
 10/17 A kérdező kommentje:
*11800+3200 egyéb díj, 15k pontosabban. Igaz nem vmi igényes, igényesebb 22k.
2022. máj. 11. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!