Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyivel korábban kell...

Mennyivel korábban kell lefoglani a nyaralást?

Figyelt kérdés

Görögországba utaznánk július végén, de még nem biztos a dolog.

Mennyivel előre kell lefoglalni az utazási irodánál? Elég 1hónappal?



2022. máj. 15. 08:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Biztos irodával akartok menni? Ha tudtok angolul és szeretnétek spórolni, valamint nem is idegenvezetést akartok hanem parti lubickolást, akkor nem annyira éri meg.
2022. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Angolul tudok, de még külföldre nem szerveztem semmit.

Azt sem tudom hol kezdjem.

2022. máj. 15. 09:52
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak fürdeni mennél, akkor nézzetek ki a Bookingon egy apartmant és a Ryanair/Wizzair/Flixbus oldalán egy jó árú oda-és visszautat. Már ennek lefoglalásával is vagy 100 ezer forinttal lehúz az iroda. Pl. Paralián 9 éjszakára 110 ezer forintért már van háromágyas szoba (összesen, nem fejenként). Július 20-27 30 ezer a ryanair oda vissza Thesszalonokibe. Onnan az 79 km. Ha hárman mentek akkor már 70 ezer forintból megvan a szállás és utazás fejenként… Egy tengerparti nyaralás ennél több szervezést nem nagyon igényel. Ha mozgalmasabbra vágytok sok kirándulással, akkor esetleg megérheti egy iroda, ha sok pénzetek van.
2022. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Én utolsó pillanatban szoktam foglalni last minute utakat. Mondjuk necces, hogy szezon közepén sikerül kifogni valami jó helyet. Igazából nem nehéz magadnak szervezni, én nagyon szeretek hoteleket, repülőjegyeket nézegetni, a gondom csak az, hogy én most nem tudok fél évvel korábban foglalni, mert olyan a melóm, hogy nem tudom mikor tudok elmenni szabira.
2022. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Irodával nem tudom, de saját szervezésben bármikor lehet, amikor még találsz repjegyet/szállást. Akár utolsó nap is.
2022. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Utazási irodát felejtsétek el.
2022. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Utazási iroda elég nagy pénznyelő…

Mikor az ember szájában van az internet, ahol lehet foglalni szállást, utazást, azért plusz pénzt kiadni, hogy ezt valaki megtegye helyetted…

Booking.com - nekem mindig ez a tuti, ha utazni akarok. Én már márciusban foglaltam szállást, és már akkor alig volt tisztességes kinézetű apartman.

2022. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi is gorogorszagba megyunk, csak mi junius vegen. En mar aprilisban lefoglaltam mindent, igy is szerintem hamarabb kellett volna a repulojegy arak miatt. nehez volt talalni egy normalis apartmant vagy hotelt. Bookingon szoktam en is nezni ezeket.
2022. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A reptéri transzfert hogy szoktátok megoldani?
2022. máj. 15. 18:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért nem ördögtől való az iroda sem, mondom ezt úgy, hogy még sose utaztam irodával. Gondolok itt most elsősorban a charter járatokra.
2022. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!