Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban milyen tengerpa...

Olaszországban milyen tengerpart (vagy ahhoz közeli hely) van, ami közelében sok a látnivaló is?

Figyelt kérdés

Jó indulattal van egy milliónk a nyaralásra, szüleimmel meg párommal mennénk 4-en, kb egy hétre. Mindenkinek mások az igényei. A szüleim inkább pihennének, strandolnának. Engem a tengerpart majdnem hidegen hagy, én inkább, mászkálni, turistáskodni akarok. A páromnak meg mindkettőre van igénye.


Én Görögországba mennék inkább, de ott rengeteg mindent szeretnénk csinálni, és nagyon távol vannak egymástól a dolgok, szóval az időben, és árban is több lenne. Emiatt most Toszkána jött szóba, mert ott úgy néz ki, hogy pl. egy Livornoból 1-2 órás autózással el lehet jutni több jó helyre is. És akkor ott a közelben a part is


Annyira nem ért senki ehhez, nem tudjuk mi hol van ezért is kérdezek itt. Ez a Toszkána hirtelen jó ötletnek hangzik, de érdekelne még hogy hova lehetne menni, ahol jó a szállás, van part a közelben, de sok a látnivaló is a környéken.


Nincs baja senkinek ezzel a kompromisszummal, olyan 3-4 napot ráfordítunk az utazgatásra, megnézünk pár helyet, a többin meg pihenünk. Csak nem tudjuk még hol lehet erre jó lehetőség az említetten kívűl



2022. máj. 17. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Toszkána baromi drága lesz nyáron...


Én javasolnám esetleg a Po delta és Rimini közötti szakaszt, Cesenatico, stb. Onnan elég sok helyre lehet napi kirándulásokat tenni... San Marino, Ravenna, Bologna, FErrara, Padova, Verona, stb.

2022. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
46%

Toszkána valóban a legdrágábbak desztinációk között szerepel.

Esetleg Nápoly környéke! (Amalfi part, Pompei, Sorrento, Capri+ más szigetek)Szintén nagyon felkapott nyaralóhely, úgyhogy bár délebbre fekszik, valószínűleg szintén nem tartozik a legpénztárcakímélőbb megoldások közé.

Vagy hangulatos környék Puglia is(Bari, Ostuni, Polignano a Mare, Monopoli, Lecce, Alberobello, Trani, Matera)

És bár nem Olaszország, de Málta is egy nagyon klassz úti cél lehet :)

2022. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!