Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire drága Athén?

Mennyire drága Athén?

Figyelt kérdés

Szóval ez lesz az első tengerparti nyaralásom. 5 éjszakára megyünk, de sokan "riogatnak" azzal hogy valami eszméletlen drága. Én googlén utána néztem, valahol Budapesttel egyenlő, de az igazság az hogy a környezetem vagy rosszat akar nekem vagy nem tudom, de mindig ezt mondják hogy hú de drága, oda kell pénz, van-e nekem annyi.


Nálam eleve lesz 1000 euró kp-ban + kártyámon is lesz vagy 50-100.000 ft... ennél miért kellene több ételre-italra, transzferre???


Minket a múzeumok nem vonzanak, ez a pénz jóformán ételre kell meg a transzferre. Ez tényleg csak tengerparti pihenés.

Jól gondolom vagy tényleg tapasztalatok alapján kib.aszott drága?



2022. máj. 21. 16:05
 1/10 A kérdező kommentje:
2 főre kell gondolni.
2022. máj. 21. 16:06
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Drágának drága de elég ha csal kajara transzferre koltotok, add azért hozzá a helyi kozlekedes dijait is illetve ha esetleg akartok tengerparton nyugágyat, az us pénz
2022. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Athén egy elég olcsó város, túlparázod.
2022. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem parázok, akkor ezek szerint mások verik nagy dobra. Azt mondta nekem egy csaj, aki elvileg jártas az utazgatásban, hogy vigyek 600 ezret... mert hogy drágaság van mindenhol. Mondom 600 ezret 5 nap alatt eleszünk? 🤦‍♀️
2022. máj. 21. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Meki menü 7 eur indul, egy sör 4 eur, egy üveg víz 50 cent, egy db vonaljegy 1.2 eur, kinek mi az "olcsó" ha már lepontoztak.
2022. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Athén nem egy drága város. Mondjuk kûrvára kár úgy odamenni, hogy a múzeumok és az ókori kultúra nem erdekelnek , mert kb csak ez a jó abban a városban. Tengerpart van sokkal jobb máshol .
2022. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi sem érdekel Athénból, akkor minek mentek oda???

Jól írja a 6-os.

2022. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha a múzeumok nem érdekelnek, akkor szerintem is pénzkidobás. Kompozzatok el valamelyik szigetre, vagy menjetek el busszal / vonattal a Meteorákhoz, vagy az Olümposzhoz. 5 nap nagyon sok egy nagyvárosban.
2022. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Athénba tényleg akkor menj csak, ha a múzeumok miatt mész, tengerpartnak inkább valami szigetet válassz!
2022. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Általában annakndrága egy hely, aki nem jár utána semminek, várhova random betér és csodálkozik, hogy egy rakat pénzt kifizetett, mert pont oda ment be. (Azt meg lefogadnám, hogy akiket megkérdeztél, a nagyjának alig van tapasztalata utazás terén... hűtőtáskát mindig visznek magukkal, ugye?...)

No, viszont érdekelne, hogy elmentetek-e, főleg úgy, hogy Athén lényege nem is érdekelt titeket. Milyen volt?

dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!